Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leülsz a 8 éves fiaddal...

Leülsz a 8 éves fiaddal játszani? Mit?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Le.Föleg ha még kér is rá.

Lego,társas,kártya.De könyveket és régi családi fényképeket is sokszor nézegetünk együtt.

A kertben szoktunk tollasozni,focizni,rohangálni a locsolo alatt,vagy van hogy együtt elmegyünk biciklizni.

Ugyanez apukával is.Vidéken élünk igyekszünk sokat együtt lenni.

2017. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tarsast, kedvencek a Magyar népmese, Tik tak bumm, Igaz vagy hamis, de szeretünk torpedot is játszani, amoba, olvasunk együtt.

Playstationnel is szoktunk, most jatszottuk ki a LEGO Star Wars játékot.

2017. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lett 9 eves 2 hete, es bizony le! Csocsozunk, olvasunk, tarsasozunk, kartyajatekozunk, egyutt jatszunk a 14 honapos hugival. Ezenkivul focizni es jatszoterezni is szoktunk. :)
2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Most Nexo lego orulet van.


Sokat olvasunk es focizunk egyutt. Szeretunk versenyt futni, ingafutni, erdoben kirandulni. (Szemben lakunk egy kisebb erdovel.)


Uno kartya, Dobble it! is kedvenc. Esos idoben puzzle.

2017. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, csak ha ő kéri, de akkor mindig.

Általában elmolyol magában (rajzol, olvas, legózik, "szerel"), vagy, ha megunja, akkor mellém szegődik, és segít pl. főzni.


Magamra ismerek benne, én pont ilyen lány voltam, az időm 95%-át a magam dolgával töltöttem, nem igényeltem a szüleim társaságát.

2017. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Társasozunk, kártyázunk, kosarazunk, nerf-özünk, biciklizünk együtt. Mi is szoktunk playstationözni, most épp a Minecraftozunk. Vettem neki Minecraftos kézikönyveket, azt is együtt tanulmányozzuk ki. Néha gyurmázunk, vagy puzzlet rakunk ki.
2017. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!