Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanuljak 2 gyerek mellett?

Hogyan tanuljak 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
szepttől távoktatásban fősikolás leszek. A nagyobbik 2 éves, a kicsi 4 hós most. Kb a fősikola felétől már dolgozni is fogok ismét. Szerinted lesz időm tanulni? A nagyobbik koránkelő, fél 6 előtt kel, tehát hiába akarnék korábban kelni mint a gyerekek... Van akinek sikerült a diploma 2 pici gyerek mellett?
2010. máj. 15. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Le a kalappal, hogy bevállalod a tanulást!

Ha nagyon kitartóval szerintem sikerülni fog, csak nagyon sok energia és türelem kell szerintem, Én szorítok, hogy sikerüljön a terveid!!!!

Nekem még a főzés se sikerült, még szerencse, hogy Anyósom hoz mindig valamit. S néha még elviszi a Nagyobbat, hogy a Kicsi mellett még tudja pihenni.

Üdv egy 23 hónapos Nagylány és egy 3 hetes Kisfiú anyukája.

2010. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem csak egy gyermekem van, aki most egy éves, és a második félévemet nyúzom levelezőn.

Nekem a legnehezebb az egészben az,hogy néha péntekre is tesznek előadásokat, és azokra nem tudok elmenni, mert nincs kire bízni a gyerkőcöt.Nekem meg kell hogy halljam az anyagot, még ha csak pár órába ledarálják akkor is.

A másik dolog ami nehéz,hogy nálunk nem írják ki a vizsgaidőpontokat előre,hogy be tudjam táblázni magam, így van hogy egy héttel vagy pár nappal vizsga előtt derül ki, hogy lesz egyáltalán, és el kéne kezdeni tanulni. Ami ugye nem olyan egyszerű gyerek mellet, napi pár óra jut csak rá, de akkor már totál hulla vagyok. Pedig sokkal több idő kéne rá, hiszen ez levelező tagozat, sok otthoni tanulást igényel.


Nagyon nehéz.

Ha van és lesz segítséged, akkor biztosan menni fog.

Jó tanulást neked és kitartást!

(mit fogsz tanulni? - ha megkérdezhetem?)

2010. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ment...

Azért halasztottam, mert terhes lettem, pont az államvizsgára esett a veszélyeztetett terhességem utáni szülés-esélytelen volt. Utána baba mellett csináltam 2 félévet, de csak pár viszgám volt, a többi bedandó, de ezekkel sem jutottam sokra...

Most már két kicsi van, és az államvizsga még visszavan, fogalmam sincs, hogy fogok rá tanulni....

Szeritnem ezt csak úgy lehet megoldani, hogy nem alszol, az meg nem az én világom...

Nekem egyrészt "seggem" sincs hozzá, másrészt türelmem meg akaraterőm sem, és nem vagyok mazohista. Kizárt, hogy éjfélkor-mikor elnyugszik a család én még nekiálljak tanulni... így is hulla vagyok...

De igen, bátor vagy, hogy így is belevágtál, és nem lehetetlen megcsinálni, csk nagyon akarni kell! Tudod, nincs lehetetlen...

Én már előre félek, hogy mi lesz, de itt már nem akarom feladni, így megpróbálok időben rákészülni, végül majd egy évem van m ég rá...

2010. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem most húztak meg negyedjére az angol középfokún. Szóval nekem úgy néz ki nem megy:) Pedig csak egy gyerekem van.És ha még most kéne diplomáznom is....nem menne. De én eleve lusta vagyok. Örülök hogy azt még gyerek előtt megcsináltam.

Hajrá neked!!

2010. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást és a válaszokat. Kereskedelem és marketing szakra jelentkezem. Muszáj mert ez a munkám és nem fognak visszavenni a munkahelyemre és új munkahelyen meg kérni fogják a diplomát, ha szeretnék ugyanennyit keresni.
2010. máj. 15. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült lediplomáznod végül? Nekem most ennyi idősek a gyerekeim és jövőre tervezem a felvételit levelezőre. Mik a tapasztalataid?
2016. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!