Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megpofoztam a gyerekem, mit...

Obione kérdése:

Megpofoztam a gyerekem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
5 eves van egy nagyobb is, soha nem ütöttem emg öket, tegnap este akkora hiszteriazast levagott mint meg soha es en egyszerüen nem birtam magammal es megpofoztam, nyilvan ez nem segitett a helyzeten (meg egy gyerek sem nyugodott meg attol hogy megpofozzak). Rettenetesen szegyellem magam es nagyon sajnalom, vele is megbeszeltem hogy az borzalmas ngy butasag volt es h bocsasson meg, öt mar ma nem is erdekli, de reggel lattam h az arcan piros pöttyök vannak ott ahol megütöttem pedig esküszöm azert nem agyok egy allat nem ütöttem olyan erösen, de ettöl meg jobban kiborultam. Teljesen inkompatensnek erzem magam azota, nem tudtama ludni, sirok. Milyen anya az aki ugy megüti a gyereket h meg masnap is latszik....es a legroszabb hogy nem tehetek semmit mert mar megtörtent...de ha megis...hogy tehetnem jova?
2017. máj. 9. 09:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
Nem a pofon a legnagyobb baj, hanem hogy még te alázkodsz meg a hisztis, rossz gyereked előtt és kérsz bocsánatot. Így kell elkényeztetett majmot nevelni. Gratulálok. Megérdemelte a gyerek. Azért tudja hol a határ. Jövőre iskolás korú lesz. Illene megtanulnia viselkedni.
2017. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy soha többé nem ütlegeled.
2017. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Ő is megbeszélte veled, hogy "borzalmas ngy butasag volt es h bocsass meg" neki???
2017. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ne bántsad legközelebb. De amúgy neked tuti rosszabb most. A gyerekre ez így nem hat. A fenekükre én is rácsaptam, sosem fájt nekik tuti, de megsértődtek érte nagyon abban a pillanatban. Felesleges volt így utólag ez is. Engem is bántott, hogy "verem a srácokat", ezt az apja meg lerendezte azzal, hogy nekem fogalmam sincs ezek szerint, hogy az milyen, amikor egy gyereket "vernek", ne hagyjam magam beleforgatni. Igaza volt neki amúgy, sokkal racionálisabban látta az egészet.
2017. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Kapnia kellett egy oltast es felt töle, ezen indult az egesz, es egyre jobban belehergelte magat. szoval vegül is teljesen erthetö h fel valamitöl retteg, nyilvan az nem volt oke h kapalozik meg üvöltözik mint egy faba szorult fereg, en emg probaltam eszervekkel meggyözni, de ugy viselkedett mint egy elmebeteg en meg borzalmasan tehetetlen es dühös lettem, szoval szerintem 99%ban az en hibam. utana ö is bocsanatot kert h hisztizett
2017. máj. 9. 09:45
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Látod,kérdező: rettegett a gyereked, erre te megütötted. Ilyet ne csinálj többet.
2017. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne foglalkozz már ezzel. Nem tudsz rajta változtatni.

Legyél olyan, amilyen eddig. Ahogy írod a gyerek sem foglalkozik már vele. Egy rossz döntéstől nem leszel rossz anya. A gyerek is ugyanúgy fog szeretni.

Ha ilyen rosszul érezted magad, akkor többet úgysem fogsz ilyet csinálni.

2017. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Legközelebb előbb gondolkozz, utána üss.
2017. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
hat ezert erzem magam ennyire rosszul. mert ugye nekem le kellett volna fognom erösen, h beadjak, de azt akartam h ne kapalozzon mert tudom hogyha kapalozik ugy jobban faj, de mar komolyan attol is feltem, hogy eltörik a karja, ugy feszitett, csak azt akartam, hogy hagyja mar egy percre abba a sikoltozast, 10 percen at magyaraztam neki, hogy ezt miert kell, es hogy nem lesz semmi baj de akarhanyszor megfogtam ment az atomkapalozas meg sikoltozas, ugyhogy azt mondtam neki, hogy hallgasson mar egy egy percre, hallgasson mar meg vagy kap egy pofont, es aztan ez lett... Ez az egesz annyira elcseszett. nem ertem mi a bajom, lehet h el kene mennem szakemberhez? Vegül közölte, hogy tenyleg nem fajt egy kicsit sem, termeszetesen.
2017. máj. 9. 09:54
 10/43 anonim ***** válasza:
93%

9: ne csinálj már ekkor ügyet belőle.

Miért kéne szakemberhez menni?

Szerinted van olyan ember, akinél sose szakad el a cérna?

2017. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!