Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiből lehet egyedülállókén...

Mennyiből lehet egyedülállóként 2 kisgyerekkel (3 és 5 évesek) megélni?

Figyelt kérdés
Nem soká külön költözünk a két gyerekemmel egy panel lakásba. Kb 55 ezer lesz a törlesztő részletem. Van egy kocsim, annak a fenntartását is bele kell számolni. Kb 320 ezrünk lesz egy hónapra. Szerintetek ez milyen szintű megélésre elég?
2017. máj. 30. 08:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, így bátrabban nézek az új élet elé!
2017. máj. 30. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert hozzá!.)
2017. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menni fog,és nem maradsz mindig egyedül.
2017. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol éltek. Pesten ugye drágább az élet.

Mi megyeszékhelyen lakunk, és bar 4-en élünk, de mi kb 350-380-ból siman megélünk albérlet és kocsitörlesztò mellett. Persze nem Barbadora megyünk nyaralni, de általában az is belefér évi 1-2 alkalommal. Jah, és a gyerekek foglalkozásaira is jut. Max első par hónapban ne költs extrára, hog lásd, hogy jössz ki. De szerintem nem lesz gond. Sok szerencsét az új élethez.

2017. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!