Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megöregedtem a terhesség,...

Megöregedtem a terhesség, szülés + 1 év alatt. Praktikus tanácsok?

Figyelt kérdés
Nem rég nézegettem régebbi fényképeket magamról, és olyan kisimult arcú, mosolygós, szép bőrű, kiegyensúlyozott lány voltam. Sőt, még a terhesség közepe felén is. Utána meg már ritka az olyan kép ahol mosolygok, karikásak és feketék a szemeim, bőröm kinézetre és tapintásra is csúnya, megöregedett. Rendesen kialszom magam, nem idegeskedem többet mint azelőtt, mégis a 2 év alatt kb 6-7 évvel tűnök öregebbnek. Nem csak én látom amúgy így, ezt már többen észrevették.
2010. máj. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak foglalkozz magaddal. Ennyi.

Menj fodrászhoz, vegyél mgadnak pár új rucit, szandit, jön a nyár, egyél sok vitamindús gyümit-zöldséget.

Jobb lesz a kedved, kinézeted!

2010. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont így vagyok én is,mint Te:-)

Csak nekem két kicsim van...szinte semmi időm magamra...

Fel a fejjel!

Nekem is kikapcsolodás kellene,de nem tudom mit csinálhatnék,már gondolkodtam azon,h jön a jó idő esténként kicsit futnék lefektettés után...vagy jógázzni kellene,de se pénz,se idő jóga órákra...

2010. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a kedvemmel van a baj. És nem is én látom csak így. Amiket leírtál, azt mind csinálom, megyek, és eszem. Sőt még a barátaimmal is találkozom, családdal is, tehát nem a: csúnya vagyok, ronda vagyok, szokásos kismama depi.
2010. máj. 20. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok egy alapos testi kivizsgálást, illetve lelki önvizsgálatot. Ha tényleg mindent megteszel, amiket írsz, valami oka biztos van annak, hogy két éve nem mosolyogsz. Boldogtalan vagy? Esetleg valami lappangó betegség lehet a háttérben? Járj a végére, ez így nem normális.
2010. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 hós a bébim, én is észrevettem magamon. Viszont befestettem a hajam, eljárok masszázsra, és naponta egy napot csak a barátaimmal töltök (nem a családdal), azóta a tükör is mintha jobban viszonyulna hozzám.

Pedig én sem voltam depis.

2010. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!