Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok az apukák is kijárnak...

Nálatok az apukák is kijárnak játszótérre a gyerekkel/gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Ma délután hárman a férjemmel és a lányommal kimentünk a játszótérre. Volt ott több család, de mindenhol csak anyuka volt a gyerekekkel. A férjem már kellemetlenül érezte magát amiért egyedül van ott férfi így hamarabb hazajött. Már többször elöfordult hogy csak anyukák és gyerekek voltunk kint, a férjem kivételével aki minden hétvégén jön vagy amikor nem dolgozik épp és esetleg havonta 1-2 alkalommal még látok 1 apukát. Nálatok is ilyen ritkán járnak az apukák a gyerekkel játszótérre?

2017. júl. 6. 23:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
En sok apukat latok felenk. Tok jo fejek es ok tenyleg a gyerekekkel jatszanak es foglalkoznak, es ha beszelgetesbe elegyedtek, ok tudnak masrol is beszelni, mint a bio receptekrol meg a kivetelesen zseni gyerekukrol es az elmaradhatatlan "fuj kepzeld az az anyuka csokit adott a gyerekenek, es kulonben is csak egy evig szoptatta, hat milyen anya az ilyen?!?" tipusu ocsmanykodasrol.
2017. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk is mindig sok apukat latok ( Szeged )
2017. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

nem törvényszerű, hogy csak az anyukák járjanak ki a játszira, de valahogy mégis az anyukáké ez a szerep :)

talán ez egy evolúciós dolog, nem tudom...

én pl. imádom a játszótér közegét, a csicsergést az anyukákkal, lehet nekem pont úgy kell, mint a gyereknek ez a program (4 éves elmúlt a kisfiam, mégis úgy érzem, KELL mennünk, ő imádja, én imádom) :)

az én párom is ódzkodik, meg hát látja, milyen csajos az egész, ő sem találja a helyét a játszótéren, de pl. focizni elviszi a rétre a gyereket, meg játszóházba, ahol nem olyan anyukás a terep, ő ott úgy mondja, nem tud vegyülni.

azt észrevettem, hogy ahol több gyerek van, vagy ahol inkább lánygyerek van, ott gyakoribb kísérő az apa.

természetesen egy gyesen lévő anyukának könnyebben belefér a játszóterezés, mint egy melóból fáradtan hazaeső apának.


nem azon mérhető amúgy le hogy egy apa mennyire jó, igazi apa, hogy ott van-e a játszótéren, de persze az anyukák mindig titkon jó pontot adnak a játszóterező apuciknak :)


de azért az arány mindig a 10 anyukára 1 apuka jut lesz... :D

2017. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Szinten Szeged, az en ferjem is siman kijar akar kettesben a gyerkoccel. Eleg sok apa megy ki itt.
2017. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Felénk néha-néha akad apuka játszón, nagy ritkán.

Van aki focizik a gyerekével, de van, aki inkabb felnott-tarsaságban van.


A többi napokon es a többi apuka bizti okostelefonozik...ez a mai világ.

2017. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

Felénk néha-néha akad apuka játszón, nagy ritkán.

Van aki focizik a gyerekével, de van, aki inkabb felnott-tarsaságban van.


A többi napokon es a többi apuka bizti okostelefonozik...ez a mai világ ahelyett hogy együtt bütykölne valamit a gyerekkel.

2017. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Felénk sok apuka van. A férjem is szokta vinni a gyerekeket.
2017. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
2017 van, nem a középkor, a gyerkenevelés ugyanúgy a férfi dolga is. Nagy gáz lehet az apukával ha ennyit nem bír elviselni. Elég éretlen dolog azon rettegni, hogy ki mit gondol vagy csinál.
2017. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%

Ez vicces. Pont forditva látom :)

2017 van és nem a középkor, ahol lovat patkolni tanit az apuka és kardozni, hanem vesz egy tabletet a gyereknek, amiért annyit túlórázik..

2017. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Apum sem szokta kistesómat játszótérre vinni. Nem azért, mert kellemetlenül érezné magát ott, csak egyszerűen sok a dolga és nem akarjuk ezzel terhelni.
2017. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!