Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ars Una gerinckimélő alsós...

Ars Una gerinckimélő alsós iskolatáskáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iskolakezdés előtt állunk és elvesztem a táskák rengetegében. Egy nagyon jó ismerősöm ajánlotta ezt a márkát ők árusítják. Ránézésre strapabírónak tűnik, de azért érdekelnének a vélemények is.

Köszönöm!



#Ars Una iskolatáska
2017. júl. 28. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Gondolom elsőbe megy a gyermeked, én semmiképp sem vennék mesefigurásat, mert az már fél év múlva megy a pincébe, mivel az adott mese imádata lecseng, ha jön egy újabb kedvenc, én olyat vennék,amit legalábbb 2 ēvig hordhatna, pl Budmil, amin semmilyen mesefigura nincs
2017. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ! Igen elsős lesz a csajom.Semmi esetre sem vennék mesefigurásat mert ott a mintát fizeti meg az ember és tényleg nem biztos, hogy egy év múlva is szeretni fogja. Ez egy teljesen semleges cicás táska és nem is nagyon cuki minta. Az fogott meg, hogy gyermekorvos ajánlásával garantálják a használatát. Mondjuk bármit rá lehet írni.

2017. júl. 28. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az a cuki kislányos cicás akkor szerintem egy két évig jó lesz
2017. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is szemeztünk az Ars Una táskával, nagyon tetszett. Végül a kislányom döntött, és nem ezt választotta. Kisfiamnak egyébként Herlitz iskolatáskája van, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.
2017. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Herlitz táskákat is nézegettük. Árban hasonló kategória és szépek is. Hát akkor a kislányom fog dönteni. :-)

Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 28. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éve nyúzunk egy Ars Unát, jövőre is ezt fogja hordani, utána meg örökli a hugi. Semmi baja, gyönyörű állapotban van.
2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül e mellett döntöttünk. :-)

2017. júl. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!