Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kisfiúnak milyen...

8 éves kisfiúnak milyen méretű alsógatya az ideális?

Figyelt kérdés
Én az S-esre tippelek, mert eléggé vékonyka, vagy inkább M-es legyen?
2017. aug. 19. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
7 évesemre C&A-ban 134-est vettem. De jók még rá a 128-as méretűek. Átlagos testalkatú.
2017. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő. Az én 7 éves kisfiam 31 kg és 128 cm. Neki 10 éves körüli gyerekre való alsónadrágot kell vegyek, mert a korának megfelelő méretű kicsi rá.

Viszont ha nagyobbat veszel, azzal nem téveszthetsz, ugyanis ha most nem, de majd később jó lesz. Amennyiben viszont kicsit veszel, úgy az biztos, hogy nem lesz jó.

De meg tudod nézni, hogy mekkora az adott alsónemű és akkor látod, hogy az jó-e vagy sem. Olyan nagyot nem nagyon tudsz mellé lőni.

2017. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami nem hagy nyomot a gyerek bőrén.


Én mindig nagyobbakat veszek mert mosásnál összemennek

2017. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Az attól függ mekkora a gyerek. Látod itt is van 128 cm de túlsúlyos akira nagyobb kell, de lehet 140 cm és vékony akire meg kisebb. Lehet normál testalkatú.

A gyerektuhákat nem s-m-l méretézessel árulják.

2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

"Látod itt is van 128 cm de túlsúlyos akira nagyobb kell,"

Tudod kinek a gyereke túlsúlyos! Ne tévesszen meg a 31 kg, ugyanis piszok jól eloszlik rajta és nem zsíros gyerekről beszélünk, hanem egy erős csontozatú gyerekről, mivel az egész család ilyen. És alacsonynak sem alacsony a korához képest. Az átlagos 7 éves gyerekek amúgy sem 128 cm-esek, hanem jó néhány centivel alacsonyabbak. Tehát ő a korához képest átlag feletti magassággal is van "megáldva", nem csak a súly több! Mellesleg nyugi, az orvosi papírján is megfelelő tápláltságú megjelölés szerepel és nem a túlsúlyos!!!

2017. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, ezt nem is tudtam, megint tanultam valamit! :) A magassága kb 120 és 130 között lehet.
2017. aug. 19. 15:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és sima hagyományos gatyára gondoltam, nem is boxerre, meg nem is hosszú szárúra.
2017. aug. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!