Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Repült közületek valaki 13...

Repült közületek valaki 13 hónapossal kb.3 òrát?

Figyelt kérdés
Leìrnátok milyen volt?hogy bìrta a gyerek?mivel foglaltátok le?Bármilyen hasznos tanácsnak örülnèk.Èn sem repültem mèg soha.

#repülés #13 hònapos
2017. okt. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Volt a gépen kb ilyen korú gyerek. Végig ordított az egész utat.


Gondold végig, mi érdekli a gyerekedet, mi az amivel a legtovább el tud szórakozni. Ha lehet, alvás időre időzítsd az utat, az sokat segíthet. Beszallni előtt rohangalja ki magát, fáraszd le rendesen. Ne felejtsd el, hogy a 3 órás repülés mellett ott a 2 órás várakozás is a repülőtéren

2017. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Igen minden 3 hónapban 2x megtesszük ezt igaz csak 2 órás utat.

Felszálláskor itasd cumisüvegből ne duguljon be a füle

Ilyenkor mesét néz tableten, mesélek neki. Szokott kapni új játékot is az újdomság élménye sokáig eltart.


A repülőn ha tudják kisgyerek van kapnak repülőt az is leszokta foglalni. Rágcsa nasi és üdítő is jó.


Ha olyankor repültök ami az alvás időhöz közeli akkor úgy is elfog aludni

2017. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos kora óta repülünk mind a kettővel 1-3 havonta, Sosem volt gond egyikkel sem! :) Nézelődnek, megszokták, hogy halkan beszélnek, baba korukban pedig leginkább csak rácsodálkoztak az egészre :) A nagy 3,5 éves, a kicsi most lett 1 éves..
2017. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Míg egy éves kora előtt mindig már felszálláskor elaludt és végigaludta kb az egész utat, akkor még szopizott de azért bekészítettem tápszert cumisüvegbe is. És többféle rágcsálnivalót is pakoltunk neki mindig.

Egy éves kora körül már többet volt ébren a repülőn is, de soha nem volt sírás/hiszti. Vittem 2 könyvet és egy kisebb méretű új játékot ami lekötötte, és ha másképp nem megy akkor okostelefon vagy tablet lehet még a megoldás, sokaknál az válik be. Mi mindig az ablak mellett ülünk és így az ablakkal is tud játszani vagy kinézni. És eddig mindig akadt előttünk vagy mögöttünk a sorban valaki aki kukucskálósat játszott a fiunkkal.

Most decemberben már két 2 éven aluli gyerekkel fogunk repülni, remélem most se lesz majd semmi gond.

2017. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Repultem 2,5 oras utat, szornyu volt. Mar 4x repultunk a 21 honapos lanyommal, az osszesnel fogom a fejemet. De talan a 12-13 honaposan volt a legrosszabb. Mar tudott menni, nem akart egyhelyben ulni, aludni se akart, semmi nem kototte le. Ha meg setaltunk a sor kozott, akkor a tobbi kedves utas forgatta a szemet, amit nem teljesen ertettem, hiszwn hozzajuk sem ertunk (erre nagyon figyeltem), es hozzajuk sem szoltunk termeszetesen. Alig vartam, hogy leszalljunk vegre.

Kedden ujra repulunk, es mindig alvasidore probalom idoziteni, de eddig szinte sose hajlando aludni a gepen, kiveve persze az utolso 15 percben, amikor leszall a gep.

3 honapja, mikor repultunk, akkor felorditott egy masik alvo babat is, mert az osszes kisbabas csaladot elore ultettek. Atyam. Nem volt kellemes, szegeny anyukat ugy sajnaltam.

2017. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!