Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovodas koru gyermeketek...

Ovodas koru gyermeketek ebredes utan kap otthon reggelit, vagy csak az oviban reggelizik?

Figyelt kérdés
Es miket kap otthon, ha eszik, hogy tudjon az oviban is etkezni?
2017. nov. 6. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Off: 7-es, án is mindig úgy ittam gyerekként :) szép emlékek
2017. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Mindig eszik szendvicset, rántottát, melegszendvicset mikor mit csinálok vagy mit kér.

Az oviban nem nagyon eszik ott általában valami kencés dolog van, azért nem rajong :)

2017. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Felkelés után (7 óra körül) iszik 1,5 dl kakaót vagy macikávét és azzal elvan az oviig. 8-ra viszem, addig meg is éhezik. 8-tól 9-ig van reggeli (egész minőségi), ahol olyan dolgokat is megeszik, amit itthon hiába kínáltam az elmúlt 2 évben. Pl. ma vajaskenyeret evett. Eddig ki volt akadva, ha a kenyérre kentem valamit:)


A tervem az volt, hogy itthoni reggelihez szoktatom a gyerekeket, de inkább aludjanak. Majd suli előtt ráállunk.

2017. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindig felajánlom neki a reggelit itthon, hisz én is reggelizek. Melegszendvics, virsli, műzlis joghurt, rántotta, mikor mi van. Úgy a napok 60%-ában eszik itthon, de sokszor inkább csak gyümölcspürét vagy dörmit kér.
2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem, ébredés után fél órával már oviban van, csak ott eszik
2017. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tud meg olyankor,max gyerekkavet isuik.. Fel 7-kor kel 7-kor bent vagyunk,folyamatos reggelizes van 7-kor mar pakolnak a dadusok eszik amikorr szeretne...
2017. nov. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
6kor kelnek, 6:40kor már indulunk oviba, 2deci kakaót isznak ébredés után és fél9kor kapnak reggelit az oviban. Hétvégén is úgy van, hogy ébredés után kakaó és rá 1-1.5 órára van reggeli.
2017. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindig reggeliznek. Általában kakaós csigát, vagy vajas kiflit szalámival, paradicsommal, ilyesmit. 8-ra érünk az oviba, 9 körül van ott reggeli.
2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. nov. 7. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!