Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 9 és egy 12 éves kislányna...

Egy 9 és egy 12 éves kislánynak milyen játékot érdemes venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Valamilyen társasjátékra gondoltam mint pl. a monopoly vagy az activity.
2008. okt. 27. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Én imádtam a Gazdálkodj okosant:D Ha Monopolyt akarsz akkor sztem vmi mesefigurás nagyon bejönne nekik, meg lehet kapni olyan társast is amibem több játék van.

Sajna annyira nemismerem a tárossokat, sose játszom ilyet sajnos:(

azért rem segítettem.:)

2008. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A társasjáték nem rossz ötlet. Mostanában divat a gyöngyfűzés, sokszor látom, még tollra is ráfűzik -ezt nem tudom, hogy csinálják. Ha családi házban laknak, akkor kosárlabda+ palánk; CD, illatszerek. Ha biztosra akarsz menni, akkor ajándékutalvány.
2008. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 éves múlt és már nem szereti a társasjátékokat. Szerintem jobban jársz, ha külön-külön veszel nekik valamit. A 9 évesnek lehet neki való könyvet a lányom imádja a a Neveletlen hercegnőt, vagy valamilyen puzzle-t nagyon jók vannak az ő korosztályának, esetleg plüst azt sosem unják meg:) A 12 évessel bajban lennék, de te ismered. Neki is lehetne valamilyen tinis könyvet, esetleg cd-t, dvd-t a kedvenc együtteséről. Most nagyon szeretik a lányok és az ő korosztályuk a HSM-t , lehet venni neki olyan hátizsákot, tolltartót, mappát, oldaltáskát amin a film szereplői vannak. V

Remélem tudtam segíteni.

Egy 10.5 éves és egy 4 hónapos kislány anyukája.

2008. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok még a Sims számítógépes játék is nagy divat az ő korosztályukban, aminek van egy alapjátéka és azt bármikor lehet bővíteni, de van olyan része is amihez nem kell az alapjáték az is szuper.
2008. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 9 évesnek jó a társasjáték,akár a monopoly is :)

A 12 évesnek inkább valami CD-t,vagy akár Smink készletet,vagy valami tiniknek való dolgot.

2008. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 12 vagyok, és én is és az egész baráti/családi köröm nagyon szeretünk társasozni. Mikor 8 éves voltam, akkor pedig a barátomnál a nővérével[akkor 14 volt] társasoztunk. :) szóval sztem jó ötlet a társas, de ha beírod h karácsonyra 12 akkor sok olyan találatot kiad, amiben tanácsot kérnek h mit adjonak egy 12évesnek. Én már rengeteg helyen adtam tanácsot, és lusta vagyok mégegyszer leírni. :)

Remélem nem baj

2009. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!