Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Body kiállításra 5 éves lányt...

Body kiállításra 5 éves lányt elvigyek? Érdeklődik az emberi test iránt.

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha érdekli, vidd. Mikor én voltam, akkor voltak még kisebbek is.
2018. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

En nem vinnem. Szerintem nem ebben az ertelemben erdeklodik 5 evesen nem hinnem megnyuzott,boncolt testek neki valok.

Es most pontozzatok le,viszont velemenyt kert elmondtam,hogy en elvinnem-e :D

Mindenesetre ha ugy gondolod tetszene neki vidd el

2018. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem neki való még.
2018. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem neki való.
2018. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekem is nagyon érdeklődik minden természettudományos dolog iránt, ovis, de eszembe nem jutna elvinni. Én voltam a kiállításon, azok valódi holttestek, akkor is, ha preparáltak. A képeskönyv tökéletesen megfelel ebben a korban vagy egy 3D játék, de hullák közé nem vinném. Egyébként a kiállítás maga nem borzongató még ezzel a tudattal sem, főleg ha az ember valóban tudományos érdeklődésből megy. Sőt sokszor eléggé a művészet irányába hajlik egy-egy "kompozíció".
2018. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Voltam. Nem gyerekeknek való. Azok holttestek. Akkor is, ha agyon vannak preparálva. Holttestek, nem műanyag babák.
2018. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Én láttam ott saccra olyan idős gyereket. Nem tudtam eldönteni, hogy okos laza vagy para az ahogyan az anyukája mesélte neki a látottakatt, de érdekes volt, hogy nem tabuként vagy tankövszaggal beszélt, hanem konkrétan hogy ez van bennünk, a bőrünk alatt, a slusszpoén hogy vallásos lehetett, mert elhangzott egy ilyennek alkotott Isten mondat is. A gyerkőc amúgy tök kíváncsi volt, láthatóan élvezte :)

Én amúgy azt hiszem vártam volna még, de mondjuk tök nem tudom hány év múlva lesz megint itt.

2018. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Én kissebbeket vittem. Lányom közölte hogy undorító volt ne vigyem többet.... Fiam imádta. 4 évesek.
2018. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Most jut eszembe, én külföldön láttam ugyan, de szerintem korhatáros volt, kisgyereket nem engedtek be. Ez akkor egy beugratós kérdés volt.
2018. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne vidd el. Ismerek olyan 5 eves kisfiut aki meglattott egy kidulledo szemet,meg egy kis hust a bor alatt es ugy megremult es azota dadog. Ne kockaztass.
2018. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!