Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves gyereknek hol lehet...

3 eves gyereknek hol lehet nem nagyon dragan rendes uv-szuros napszemuveget venni budapesten?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Bármelyik optikában. Én Ofotértben vettem a fiamnak pár éve, nem volt 5000 ft sem. Manapság már amiket a DM-ben árulnak is be vannak vizsgálva, azok is ugyanúgy rendes uv szűrősek, párezres összeg. De ha bizalmatlan vagy, akkor optika. Nem kell nagy márkanevet venni és akkor az Ofotértben is lehet kapni kevesebb pénzért megbízhatót.
2018. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben láttam, de nem ajánljlák ilyen kocsi gyereknek
2018. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még az jutott eszembe, hogy a Decathlonban is árulnak megbízható, bevizsgált napszemüvegeket, már egészen kicsiknek is, ott is jó áron találhatóak.
2018. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Decathlonos tényleg jó, ráadásul olyan, hogy el se tudja törni, mert hajlékony a szára. Lányomnak olyan van, valami 3000 forint.
2018. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. Az 5000-et kicsit sokallom, foleg hogy az se biztos hogy rendesen hordani fogja. A dm-ben neztuk de azok nagyok szerintem, pedig 2-3 eves van rairva. Decathlont megnezzuk.

(y)

2018. máj. 7. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármelyiket be tudod vizsgálgatni akármelyik optikában, nekem mindig ingyen nézték meg.
2018. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kangaboo, Dunakeszi. 5000 körül volt.

Amúgy drágállod az 5000-et?? Ne viccelj már, egy semmi védelmet nem nyújtó divatnapszemcsi 3000! Kisfiamnak 10e volt az UVA-UVB ellen is védő Julbo ami direkt gyerekeknek van, törésálló. A kisebbiknek vettem a Kangaboo-t 5e-ért, mert őneki a másik még nagy.

2018. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Polaroidot vettünk 10 000-ért egy optikai üzletben. Nekem is az van, ismerem a különbséget. Nincsenek torz színek, élesek a kontúrok, a legjobb napszemüveg, ami csak létezik. Nem olcsó, de már 3. éve hordja és magától fel is veszi, mert annyira szuper érzés tűző napsütésben. Inkább ez, minthogy évente újat kelljen venni, mert az olcsóak kifakulnak, karcosodnak, kopnak. És nagyon torzítják a színeket vagy iszonyú sötétek.
2018. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!