Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyerek ihat...

Másfél éves gyerek ihat fekete teát?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam csinálni, hogy másfél liter vízhez teszek egy filtert. Nem szívesen adok a fiamnak, de ha látja h iszom, ő is kér belőle. Egy két kortyot szoktam adni neki mert megsajnálom. A gyümölcsteát, gyerekteát nem issza. Ilyen higításban gond lehet?
2018. máj. 10. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmi különbség nincs az ízében egy gyerekteához képest, így én nem adnék, amúgy egy-két alkalomtól nyilván nem lesz baja.
2018. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék. Csinálnék neki gyümölcsteát.

Számtalan dolog van, amit egy gyermek még nem fogyaszthat. Én például megiszom néha egy kólát, egyszerűen szeretem. A gyerekeim tudják, megértették, hogy nekik még nem való, nem is kérik.

2018. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle ilyen mennyiségben és ilyen hígításban - az nem is tea, amit csinálsz, hanem forró limonádé, maradjunk annyiban. Egy csésze = egy filter, na az a tea.
2018. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem adnék. 1-2 kortytól nyilván nem lenne baja, de nem neki való még. Én kávézok, néha nem vetem meg a kólát sem, azért nem adnék 1-2 kanál kávét a gyereknek, ahogy 6 hónaposan sem adtam neki 1-2 kanál tiramisut. Persze úgy tudnak nézni, de akkor sem neki való még.
2018. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Enyém már fél évesen is itta, de mi is hasonlóan lightosra készítjük (egy kanna vízhez 1 filter).
2018. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A fekete tea vízhajtó, még mikrohígításban is. Abszolút nem gyereknek való folyadék. A kávémból se kap, pedig első szavai között volt és rendesen kinézi a kezemből.
2018. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egéséges a feketet teja mirol beszéltek ti, én biztis adok a gyerekemnek de inkabb mint hogy kavezzon 2 evesen de pl monster rehab tea, fekete tea ez mind jo, mar egy evesen is adok szerinttem, ki is irtam evel kapcsolatban egy kerdest
2018. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!