Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vinnétek gyermekeiteket...

Ti vinnétek gyermekeiteket olyan helyre jógázni, tornázni, ami egy családi házból van elkerítve?

Figyelt kérdés

vagy mondjuk ti mennétek ilyen helyre jógázni?

egy nő családi házban él, és annak egyik részében tart tanfolyamot, csoportosat és magánt is.



2018. máj. 11. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért is lenne durva a magánbölcsi?


Az én unokám is olyanba járt, ahol a családi ház hátsó része volt leválasztva és kialakítva bölcsödének. Volt étkező, játszó szoba, mosdó. Meg nagy kert. Kimondottan kellemes, családias hangulata volt. Ez is volt a lényege.


Sőt, ha hiszed, ha nem, úszni is olyan helyre jár, ahol egy hatalmas családi ház alsó szintjén van az uszoda. A család meg fent lakik.


Tényleg nem értem a problemádat.

2018. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hú, bocsi, tökre félreértettelek, én azt hittem, hogy te hagytad ott a bölcsit, mert hogy a bölcsi szobájában laktak is. Úgyhogy bocsánat.


á, mondom, én voltam para, csak tudjátok, annyi hülye ember van, nem biztos, hogy be mernék menni akárki házába

2018. máj. 11. 13:46
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is van az utcában egy mgánbölcsi, az alsó szinten van kialakítva, és külön bejárattal a tulaj az emeleten lakik.

Én személyi edzőhöz járok egy lakásból kialakított terembe. Az egyik edző ott is lakik. Nem tömindegy, ha ugyanúgy fel van szerelve?

2018. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha van elég hely, akkor nincs gond.

Magánháznál kialakított fodrászat, kozmetika is lehet nagyon profi.

A jógához pedig tényleg csak hely kell, nem igényel extra felszerelést.

2018. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

"á, mondom, én voltam para, csak tudjátok, annyi hülye ember van, nem biztos, hogy be mernék menni akárki házába

"


Gondolod egy stúdiban védett vagy??? Ott nem lehetnek aberrált emberek???

2018. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
A rohadek, hogy mert azon sporolni, hogy nem egy belvarosi studiot vett ki havi felmillioert es rendezte be keleti giccsel kettoert.. Ilyenek a maganvallalkozok.
2018. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!