Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tüdőgyulladás? Kislányom 2,5...

Tüdőgyulladás? Kislányom 2,5 éves. Délután semmi baja nem volt.

Figyelt kérdés

Lent bicajozott, rohangált.Majd amikor feljöttünk elkezdett szárazan köhögni,már 38,6 a láza.kapott kúpot, most majd 1 óra elteltével kell újra hívni az ügyeletet,hogy kijön-e.Nyugodtan békésen alszik.

Apa ma ment vissza külföldre dolgozni, akkor még semmi baj nem látszott rajta, nem is köhintett egyet sem.

Viszont amíg apa itthon volt éjjel-nappal ment a ventilátor, igaz nem a gyerekre irányítva, de gyakran elé szaladt.Tüdőgyulladást kaphatott?

Vagy huzatot?mert kocsival voltunk 200km-re, és muszáj volt 2 ablaknak lehúzva lennie.Nagyon félek, teljesen elkeseredtem.És ráadásul éjszaka jön.

Most mérek lázat, és felhívom az ügyeletet.


2010. jún. 14. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

És miért kell mindjárt tüdőgyulladása gondolni?

Lehet csak megfázott, vagy huzatot kapott..

akkor kellett volna aggódni, mikor huzatot csináltál...

Mi is utaztunk két kicsivel 40 fokban és nem volt leengedve az ablak, nem is kaptak tüdőgyulladást..

2010. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem megfázott.

van most megint vmi járvány is. a fiam is beteg volt pár hete, neki is láza volt éjjel, reggelre lement, akkor betaknyosodott, köhögött kicsit. 2,5 hétig szívtamaz orrát. a huzattal/klímával/ventillátorral tényleg vigyázzatok, mert nem játék.

csillapítsd a lázát, ez még nem vészesen magas. mennyi neki most?

2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi a válaszokat.

Főleg a kioktatást.

A bolt sem jobb mint a kocsi, mert oda ha bemegyünk ránk fagy az izzadtság, akkor oda se vigyem be??

A láza még mindig 38,5.Volt itt a doktornő, a gyereknek semmi baja.

Ő elképzelhetőnek tartja, hogy pszichés alapon lázas, de nem kizárt vírus sem.

Viszont a tüdeje tiszta a torka sem csúnya.

2010. jún. 14. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor vmi vírus lesz, azon 1-2 nap alatt túl lesz. jobbulást neki!!!! ha éjjel mégis magasabb láza lenne, akkor hűtőfürdőzd, az használ.

2.

2010. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi:)

2010. jún. 14. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hűtőfürdő, ha a kúp nem viszi le a lázát. Figyelgesd egész éjjel, mérd neki. Húú, nem lennéka helyedben, én annyit izgulok, ha a gyerek beteg, de mindig azt mondják, a láz az csak jó, mert így védekezik a szervezete a gyereknek. Szerintem összeszedett valami vírust, a huzattól inkább a fülének lenne baja, figyelgesd, nem piszkálja-e. Gyógyuljon mielőbb!!!!
2010. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!