Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok, amikor igy...

Mit csináltok, amikor igy hisztizik a gyereketek nyilvanosan?

Figyelt kérdés
Elindultunk jatszohazba, elotte utba ejtve a szokasos drogeriat, boltot. Nagyon izgaga 21 hosom van, de igy meg sosem hisztizett nyilvanos helyen..tomegkozlekedesen, boltokban szinte sosem hisztizett,eddig mindig is szeretett emberek kozott lenni. De ma...az elkepzelheto legnagyobb jelenetet eloadta. Kicsavarta magat a kezembol, elfutott, levagta magat a foldre, mindent lerantott a boltban. Konyorogtem neki, rakiabaltam, semmi nem hasznalt. Hiszterikusan rohogott es verte magat a foldhoz. Nem birtam olbe venni mert az egesz testsulyaval csavarta magat kifele. Kezen fogva nem jott, ugyanugy levagta magat a padlora. Nehany nő elkezdett neki cukiskodni, mikozben nekem majd szetrobbant a fejem, persze ez csak olaj volt a tuzre, a gyerekem erre meg jobban produkalta magat. Masik nő beszolt, hogy engedhem "szegeny gyereket" hadd fusson..mondtam h eszemben sincsen elengedni egy idegen helyen ahol raadasul nem is lehet belatni a boltot a polcoktol. A gyerek meg csak hisztizett, tombolt a padlon, mar ugy voltam vele hogy oke akkor menjunk a kijarat fele de oda sem tudtam vonszolni...minel jobban kertem, szidtam, annal jobban rohogott...mar mindenki engem nezett, persze lekezeloen, " milyen anya az ilyen" kifejezessel...mar majdnem elbogtem magam. Vegul simerult nagy nehezen kivinni a gyereket, de sult a kepemrol a bor....mit csinaljak vele maskor? Mi a helyes megoldas?
2018. máj. 25. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha a szép szó, figyelemelterelés nem használ, fogom és viszem.

Hány kilós a gyereked vagy milyen rossz kondiban vagy, hogy nem bírod el?

2018. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En is fogtam es vittem, de az egyik kezem teli volt cuccal (szukseges dolgokkal,amiket a mi telepulesunkon nem tudok beszerezni, ezert is jottunk az aruhazba), igy nyilvan nehezebb volt. Plussz vissza kellett tenni amiket lerantott es megkeresni a cumijat amit elhajitott. De a kerdes az volt h a hiszti ellen mit tegyek vagy hogyan kezeljem.
2018. máj. 25. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is volt már nem egy ilyen, berakom ilyenkor bevásárlókocsiba, ott tekereghet, üvölthet nem izgat, és minél előbb bevásárolok.

Ha nincs ilyen lehetőség akkor kimegyek vele amint tudok aztán ha kitombolta magát visszamegyünk, de általában inkább elintézem másik nap.

2018. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Én ilyenkor nagyon röhögök.

Aztán a hónom alá csapom és kiviszem.

Biztonságos környezetben integetek és otthagyom, aztán ha rájön, hogy egyedül van, majd jön utánam magától.

Ha mindig fogod és hazaviszed, amikor hisztizik, akkor rájön, hogy ha nem akar a négy fal között maradni, akkor jobb ha nem hisztizik.

Sose felejtsd el: addig van cirkusz, amíg van közönség!

2018. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom mi a megoldás, de nem lekezelően néznek, csak ilyen helyzetben milyen fejet vágjon az ember? Igyekszik valahogy semlegesen nézni, de mivel ideges vagy, bántásnak veszed, legtöbb ember tudja, hogy 2 éves dackorszakos, normális dolog.
2018. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne támadd azokat, akik jópofiztak a gyerekkel, elvégre csak megpróbáltak neked segíteni azzal, hogy elterelik a gyerek figyelmét. Legközelebb vagy kapd fel a kölyköt és vonulj ki a boltból vagy ha már odamennek hozzátok, akkor kérj segítséget (pl segítsenek visszapakolni a polcra, vagy csak hagyják figyelmen kívül a lurkót)

Kitartást ehhez az időszakhoz!

2018. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk kétszer fordult elő. Elsőször a bokámba csimpaszkodott és én kezemben tele cuccal mentem tovább a gyereket a metlakin húzva. Kint szépen megbeszéltük,hogy nem lesz több ilyen cirkusz.

Rá egy pár napra megint megpróbálta.

Izomból megszorítottam a felkarját. Soha többet nem fordult elő.

2018. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
*először
2018. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk egyszer volt ilyen a középső gyerekkel. Nem engedtem hogy felmásszon az ásványvizek tetejére, ezért földre vetette magát. Egy ideig győzködtem, aztán ott hagytam és folytattam a vásárlást. Mikor egy sorral odébb mentem, őt is odébb raktam. Mikor a pénztárhoz indultunk, felpattant és jött mintha semmi nem történt volna. Doha többet nem hisztizett boltban, de a biztonsági őr név szerint köszönt neki azután. Hasonló helyzetben a lényeg az hogy ne legyen "nagy ügy" a hisztiből, ha nem sikerül kizökkenteni, vagy fogd meg és vidd el onnan, vagy hagyd figyelmen kívül.
2018. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

En azt szoktam, amiket itt tanacsolnak:

[link]

Nalunk bevaltak ezek. 27 honapos, tul vagyunk par jelenten... Nalam van babakocsi vagy csatos hordozo altalaban az ilyen esetekre, amibe fogom, es berakom, ha a fentiek sem segitenek. Altalaban van oka, tulfarad/ehes/melege van/ jon a foga/(lappango) betegseg, nalunk ezektol szokott kiakadni. Igyekszem ezekhez kepest idoziteni a programokat, de sokszor nem tudom kivedeni. Akkor is kiakad neha igy, ha masik gyerek piszkalja, vagy bantja.

2018. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!