Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mi a véleményetek a...

Anyukák, mi a véleményetek a Lasocki Kids cipőkről?

Figyelt kérdés
Eddig elefantent, szupinált szamost, és ponte20-at vettem a most 2,5 éves lányomnak. Enyhén befelédől a bokája, de a szamos csúnya és méregdrága a ponte20 pedig széles fazon és nem fogja a lábát, elefanten szintén drága és 26-os méretét már nem gyártanak. Van tapasztalatok a Lasocki Kids márkáról?
2018. szept. 28. 20:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi, majd utánézek! Szerintem nem veszek többet a ccc-ben gyerekcipőt, de annyira azért nem vészes. A lányom nem akarja levenni a lábáról, gondolom akkor annyira nem kényelmetlen. 1 hónap és veszünk neki egy normális csizmát. Most még gyesen vagyok, de a következő hónapban már dolgozok és lesz pénz rá.
2018. szept. 29. 10:39
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a superfit, primigi és pablovsky jött be. Ezeket ajánlotta az orthopédus is anno.
2018. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Volt már Lasocki cipője, nem tűnt kényelmetlennek,szép is volt, de nagyon gyorsan kopott a talpa. Sose vettem többet, magamnak se vennék ott, bármit felpróbáltam baromi kényelmetlen volt. Kényelmetlen cipőt pedig sose veszek.
2018. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon leírjátok a CCC-t, nekem nincsenek rossz tapasztalataim. Magamnak 2 cipőt is vettem már ott, szerettem és sokáig is bírták. Gyerekcipőt kétszer vettünk ott, bőrt, nem volt vele problémánk.
2018. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

A dd step cipőt ajánlom én is, bőr, és hajlékony a talpa, lehet bele venni szupináló talpbetétet is.


Én innen szoktam rendeni:


[link]

2018. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

En most vettem a lanyomnak, akcios volt a felcipo. Nem szereti!:(

26os a cipo, hiaba bor, kemeny vacak.

Nem veszek tobbet ilyet! Elso es utolso volt

2018. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2018. szept. 29. 19:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem vegyesek a tapasztalataim a Lasockival. Próbáltad már a Supi+-t a gyártótól? (Ki kell menni Budakeszire, de úgy olcsóbb) Kényelmes, középáras, viszont nem nagyon szép, bár kicsiknek vannak aranyos darabok. Téli bakancsokat is gyárt. Az y-os supival is jó tapasztalataim vannak, van egy szaküzletük a Nyugatinál. Elég szép cipők vannak, és mindig ki lehet fogni valami akciót. Szintén van csizma, téli bakancs. Jó anyagokból dolgoznak.
2018. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Én vettem kétszer is a lányomnak Lasocki Kids cipőt, nincs vele semmi gond. Tartja a bokáját szépen és nem kemény a talpa.
2018. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Sziasztok

En sem engedem, hogy leszoljatok a Lasockit.

Korul kell nezni..Elefanten sem az mint regen Geox sem.....

Jaratom orvoshoz a labaval az ajanlott szupermarkakbol valasztottunk Amit megmutattunk as orvosnak.

Nem volt elajulva pedig 20ezer volt a sz@ros szandal.

Nagyon merges voltam.

Vettem a Lasockiban. Puha talpu mint a vaj, tartja a bokajat. Varjuk mennyire valik be, de eddig jo.

Ennyit a szupermarkakbol....

2021. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!