Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kerültek egy szobába a...

Mikor kerültek egy szobába a gyerekek? 1 évesen már mehet a tesóval egy szobába, a nagyobbik 3,5 éves? Nállatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
háát nálunk a kicsik először együtt voltak és amikor a nagy olyan 3 éves volt, akkor ment külön szobába. Aztán a középső is 3 éves korában.
2010. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisebb lányom, 2 hete van együtt 3,5 éves nagylányommal. :) Ha átalusszák mindketten az éjszakát, neked is bátran javaslom.
2010. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok,hogy milyen válaszok jönnek. :) Nálunk a nagy 2,5 éves,a kicsi 1 éves.Még külön alszanak,és elméletben úgy tervezem ha a kicsi is végig fogja aludni az éjszakát,akkor költöztetem össze őket.Most még sokszor felsír éjszaka a foga miatt,addig szerintem csak zavarná a nagy lánykámat...
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nálunk az első naptól együtt voltak, nem ébred fel a nagy soha. Igaz, hogy mindegyik 11-6 ig aludt már 2 hetesen. Tehát először voltak együtt és amikor a nagy mondta, hogy ő most már nagy és külön szoba kéne neki,akkor ment külön
2010. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kicsi születése óta egy szobában vannak. Alszanak szépen, nekünk szerencsénk van a kicsi is jó alvó este fél7-től reggel 7-ig, nagyjából a nagylányommal fekszik és kel.:) Imdáják egymást és jól alszanak együtt.
2010. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
miért kell egy szobába rakni őket?
2010. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyokos,mert gondolom nem 5 szobás villában laknak!
2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
minden gyereknek kell külön szoba és az még nem villa te nagyokos.
2010. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na akkor beszállok én is a vitába... :)

Bár nagy házunk van(nem villa),megoldható lenne mindenkinek a külön szoba,de szerintem kisgyerekeknek is jobb ha együtt vannak,főleg hogy nálunk 1,5 év van a két gyerkőc között... Ez az én véleményem,bár tapasztalatom nincsen mert egyke vagyok. :)

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A külön szoba csak kamaszkortól kell nekik, de ha nem megoldható, hát az sem katasztrófa.
2010. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!