Jól döntött a kormány az örökbefogadáshoz kapcsolódó törvénymódosítást illetően?

Figyelt kérdés
Szerintetek is veszélyes, ha egy gyereket egyedülálló, vagy azonos nemű pár neveli fel?
2021. jan. 6. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
nem
2021. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is szerettem volna később örökbefogadni, amikor már olyan anyagi helyzetem lett volna. Igazából már egy ideje ezen dolgoztunk a párommal, hogy meglegyen minden, amire szükség van, de úgy tűnik itthon Magyarországon ez már esélytelen.


27 és 29 éves lány-lány pár

2021. jan. 6. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Baromsag. A helyetekben lelepnek innen. Hetero, kapcsolatban elo nokent se vallalnek gyereket ide, amig ez a kormany van hatalmon, persze nekem legalabb a lehetoseg adott (az orokbefogadasra is).
2021. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem döntött jól
2021. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem döntött jól, nagyon nem.

Mitől jobb az államnak az, hogy 18 éves koráig van bent egy gyerek, mintsem szerető szülők mellett nőne fel?!

Sokszor egy meleg pár sokkal nagyobb szeretettel neveli a gyerek(ek) et,mint egy "anya és apa" nem mellesleg megjegyzem hogy engem is egy egyedülálló nő fogadott örökbe pár napos koromban.

2021. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem hiszem h érzelmoleg kevesebbet nyujtana egy meleg pár egy heterotól
2021. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
egyáltalán nem döntött jól... de nőként még megoldhatjátok (ha jól tudom) az még nincs megtiltva hogy spermadonort igénybe vegyetek...? (papíron egyedülállóként- öf is egyedülállóként menne...) de... semmiképp nem értek egyet ezzel a döntéssel...
2021. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyedülállók ls melegek eddig is azokat a gyerekeket kapták, akiket a házaspárok már elutasítottak. Csúnyán fogalmazva, azokat, akik senkinek sem kellettek. Attól, hogy most őket kizárták az örökbefogadásból, a házaspárok még nem fognak kapkodni egy 7-8 éves, alapbetegségekkel/lemaradásokkal küzdő, cigány származású gyerekért. Azok a gyerekek maradnak ebben:


[link]


Én is meleg vagyok, jó körülményeket, biztonságot tudtunk volna adni egy ilyen gyereknek... :(

2021. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Egyedülállóként gxermeket nevelni krízisállapot, ezt jól teszik, hogy korlátozzák. Ugyanakkor ti pár vagytok, az a baj, hogy törvényileg ezt nem vedzik figyelembe. Viszont nektek van más mód is a gyerekvállalásra, a férfi párokat érinti ez rosszabbul.
2021. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Tiktokon van egy melegpar akik egy kisfiut nevelnek. Valaki odakommentelt, hogy "az anya no, az apa ferfi!" Mire a neveloapuka azt valaszolta: "Az anyukaja no volt. Otthagyta a korhazban. Boldog karacsonyt!"
2021. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!