Van itt olyan hölgy, akinek a párja nem szívesen fogadott örökbe?

Figyelt kérdés
Csak elgondolkodtam azon, hogy rákérdezzek a páromnál, mi a véleménye az örökbefogadásról, mert nekem régóta tetszik az ötlet, de félek a válaszától.
2021. márc. 6. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Úgy nem szabad belevágni. De a pszichológus kiszűri, tehát nem is lehet.
2021. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak feltételes volt, mert végül sikerült saját gyereket összehozni, de előtte megkérdeztem, meddig menne el, ha nem lehetne saját. Az örökbefogadástól teljesen elzárkózott.
2021. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én szerettem volna saját mellé akár nagyobbat (mármint a miénknél kisebbet, de nem babát), mert kockázatos lett volna még egy terhesség. De a férjem nem, azt mondta, nem nevelné másét. Átbeszéltük kétszer, aztán lemondtam róla, nem nyaggattam vele. A sors fintora, hogy azóta (rá sok éve) szétmentünk és most másét neveli, más meg az övét.

Az biztos, hogy ketten lennétek a szülei, szóval muszáj őt megkérdezned.

2021. márc. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon a legnépszerűbb örökbefogadással kapcsolatos csoportban olvastam ilyen történetet. Egy ideig játszotta a férfi a mintaapát, aztán egyre inkább kezdett belőle kibukni hogy nem bírja a sok lemondással járó apaságot. Kérte az anyát hogy "adják vissza" a gyereket, de az anya nem akarta. Egyszer aztán meg is ütötte a gyereket, na akkor elvált tőle az anya, a férfi meg lelépett. Gyerektartást nem fizet, de nem is kérte a nő, tudta felesleges lenne kérnie.. Azóta talált másik párt az anya aki elfogadta az öf gyereket, a kissrác meg szerencsére nem emlékszik rá hogy megverte az apja (akkor még kisebb volt, már nagyobbacska)


Ott is feszegették a pszichológus témát, de ha utána olvasol az alkalmassági pszichológusi vizsgálatnak ott is ki fog derülni, hogy van egy rahedli pszichológus aki egyáltalán nem alkalmas erre a pályára...

2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!