Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Miért nem választhatják ki a...

Miért nem választhatják ki a szülők a gyereket?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem a szülők kapnak gyereket, hanem a gyerekek kapnak szülőket.
2021. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert jóval több leednő szülő van, mint gyerek
2021. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem kisállatkereskedés. Mit érezne az a gyermek, akit nem választanak ki?
2021. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert a gyereknek van joga családhoz. Nem a felnőtteknek gyerekhez. Jól mondja első.
2021. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert a gyerekeknek keresnek családot, és nem fordítva. Másrészt nincs is annyi örökbeadható gyerek, hogy válogathass
2021. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Menjél állatmenhelyre válogatni, tudatlan.. ☹️
2021. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha mindenkit lepontozol, akkor szerinted miért? Kifejtenéd?
2021. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Részemről mindenkinek ment a zöld, mert jókat irtatok.

Én nagyon örülök neki, hogy nincs "válogatás", mert egy gyermeket nem mutogatni és dicsekedni viszel haza hanem családot alapítani és felnevelni, remélhetőleg szeretetben.

Eléggé szomorú nézet, hogy neked az lenne az elképzelésed hogy elmész és kiválasztod a "legszebb" gyereket, mert neked "csúnya" nem kell.

Minden gyermek egy csoda, más vonásokkal, más természettel és személyiséggel.

Mi nemrég kaptuk a telefont hogy szülők lehetünk, látatlanban az akta alapján is igent mondtunk és tudtuk akármilyen képet küldenek nem lesz ezen változás.

Mindenki a sajátját látja a legszebbnek, még személyesen nem is találkoztam vele de már sajátomnak tekintem és büszkén mutatom mindenkinek, hogy igen Ő lesz az én kisfiam.


Kisbabánál többnyire a sorszám dönt. De egy idősebb gyereknél már a pszichológus vizsgálja és a nevelők is leírják a véleményüket milyen környezet lenne a legjobb neki. Ezért is van hogy mi 28as sorszámmal 2 év után kaptuk a telefont egy 10 hónapos babához.

2021. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
7-es: látom, nem fogod fel, hogy nem CSAK a kérdezö tud pontozni!
2021. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#9, bárki leírhatná, hogy mit gondol másképp, ha az összes helyes választ lepontozza...
2021. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!