Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha gyermeket fogadnál örökbe,...

Ha gyermeket fogadnál örökbe, milyen neműt szeretnél?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 22. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Fiút.
Lányt.
Mindkettőt.
Mindegy a neme.
68 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz kategóriába írtam a kérdést. Ezt adta ki az oldal.
2021. máj. 22. 12:57
 2/10 anonim válasza:
43%
Az biztos , hogy egy kislányt biztos szeretnék. Ha az megvan utána akár szülhet a párom egy focicsapatot is. :)
2021. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%
.....azért mert annyira édesek, aranyosak.
2021. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki jelentse már a kérdést, hogy nem a megfelelő kategóriában van. Köszönöm!
2021. máj. 22. 13:05
 5/10 anonim válasza:
16%
nem!!! XD
2021. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a férjemmel 0-2 éves korig adtuk be a papírt.A neme mindegy.

2021. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én szülni szeretnék, örökbefogadni nem. Mivel azonban nincs párom, ha valamilyen csoda folytán örökbe fogadhatnék(ami amúgy kizárt), akkor csak azért lányt, mert egyedülálló nőnek szerintem jobb a lány. Nem a nőnek, hanem a gyereknek. Nem tudom, érthető-e így. Szóval fiú gyereket szerintem több "kár ér", ha nincs apja, mint lányt. Amúgy nekem mindegy lenne.
2021. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#7

Ha apakompelxusos lesz és egy 40 évvel idősebb pasival jön össze? Egy gyereknek két szülőre van szüksége. De ettől függetlenül értem, amit mondasz és részben igaz is.

2021. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
#8 Nem biztos. Én is apa nélkül nőttem fel, és igaz, hogy volt jóval idősebb párom (14 év korkülönbség), de nem volt semmilyen komplexusom. Nem direkt kerestem "öreget", eleinte fura is volt, de mivel nem egy személyi igazolvánnyal jártam, hanem egy emberrel, nem érdekelt. Utána is a 30 év körüli férfiak jöttek be, mert akkor vannak a legjobb korban. Most is így látom, csak már én vagyok az öregebb. Akkor most mi lettem, pedofil?😂
2021. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van örökbefogadott is, meg "hagyományos módon készült is". Ez utóbbinál se kérdezték, milyen neműt szeretnénk, szóval az örökbefogadásnál sem volt szempont.
2021. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!