Ilyen esetben miért nem veszik el ettől a "pártól" a gyereket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=x6kg2JPmtZY


Most kaptam ezt a videót én nem tudom mi láthtaó ezen de felfordult a gyomrom. Ezt hogy engedhetik külföldön? Bárhol??


2021. aug. 7. 11:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

Hát nézd....


Miért nem veszik el a gyerekeket azoktól, akik romos házban nevelik őket, nyomorogva, családi pótlékból élve, tizen egymás hegyén-hátán?


Miért nem veszik el azoktól a gyerekeket, akik csupa "szeretetből" mértéktelenül etetik, nasiztatják őket és azok 10 évesen már kövérek, szív meg cukorbetegek?


Miért nem veszik el azoktól, akik verik, bántják a gyerekeket?

2021. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Hát furák az biztos.

De elég sok embertől el lehetne venni a gyereket, ha indok lenne az h furák...

2021. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kicsit furák, hippisek és kicsit igénytelennek látszanak és nagyon érzelmesek(az összevágott érzelmesre csinált videóban), de konkrétan mi a bajod? Hogy nem jelölik a gyereknél a születési nemét?(ezt szerintem sem szabadna engedni).


Azzal nincs bajom, hogy az szült, aki tudott, és az próbált szoptatni, aki képes lett volna rá, és együtt nevelik a gyereket.. Szerintem bárkiről lehetne összeollózni videót, amin taszítónak néz ki. Megnézném, ahogy sima hetero nőként összevágják, ahogy beleharapok egy egész paradicsomba, kiszedek egy túl nagy szőrt az államon és a mellbimbómnál, este csupaszon csapkodom a szúnyogot, mint valami dilis, és bőgök valami random dolgon, vagy épp veszekszem azon, hogy már megint én kapom a ronda csirkemellet a boltban.. Mindenkinek vannak nem mutogatós pillanatai, ha sokat összevágunk, bárkitől elvehetnénk a gyereket.. Biztosak ápoltak, fésülködnek rendesen és nem mindig csupaszkodnak. A házuk szép, a gyereket ellátják(bár nekünk meredek ez a medencés szülés, náluk bevett.. ) és mindketten próbálnak egymásnak és a gyereknek is segíteni. Azon kívül, hogy titkolóznak előtte, semmi rosszat nem látok.. Szerintem fontos, hogy kialakulhasson, hogy a gyerek minek születik, illetve ha nem érzi egyensúlyban magát, ez megfogalmazódhasson benne. Ha azt sem tudja mivel nincs egyensúlyban, hogy derülne ki, hogy transz?


Kicsit gondold végig a te életed, belőled nem tudnának összevágni olyan videót, ami lejárat?

2021. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

#3 pont tegnap mondta a védőnő h a kórházunkban van már lehetőség vízben szülésre. Úgyhogy már ez a része se fura.


Baba neme... hát ezt majd az idő eldönti h mennyire káros vagy nem káros. Nagyon sok újítás volt amiről a gyakorlatban derült ki h előnyös-e. Pl. ha feltételezések, tippek miatt nem engedték volna soha h melegek neveljenek gyerekeket, soha nem tudtuk volna meg, hogy semmi hátrányt nem szenvednek ezek a gyerekek és nem is lesznek automatikusan melegek.

Úgyhogy ezt majd meglátjuk (nyilván nem magyarországon 😏)

2021. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Akinek nem világos mi történik, sajnos eddig úgy látom ez a helyzet:

itt az anya férfinek képzeli magát, miközben a férfi nőnek, tehát az anyának. Utóbbi a férfi melleiből próbálja szoptatni a gyereket.

Nettó pedofília.

Ha így sem láttok benne semmi kivetnivalót, akkor sajnos van egy rossz hírem: beteg emberek vagytok, a társadalomra közveszélyesek.

2021. aug. 7. 12:54
 6/37 A kérdező kommentje:

"Baba neme... hát ezt majd az idő eldönti"

Te sem vagy komplett!!

2021. aug. 7. 12:56
 7/37 anonim ***** válasza:
73%

Na ezért nem Magyarország az úttörő az újításokban, minden infót külfőldről kapunk és azt is nehezem nyeljük be.


Pedofília az amikor szexuális vágyat érez egy felnőtt ember egy gyerek iránt.


De nyilvánvaló h te köpködni jöttél ide, nem eszmét cserélni, úgyhogy nincs sok értelme bármit írni.


De nyugi biztos jönnek még ide hozzád hasonlók és szidhatjátok együtt majd a transz neműeket és a melegeket és azokat akik ne veletek értenek egyet.

2021. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%

itt az anya férfinek képzeli magát, miközben a férfi nőnek, tehát az anyának. Utóbbi a férfi melleiből próbálja szoptatni a gyereket.


Nettó pedofília.


Kormánytag vagy? Mert kb annyi eszed van. Tudod, mi a pedofília?

2021. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez pedofilia akkor te se vagy túl okos... 🤦‍♀️🤷‍♀️
2021. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
46%

Elismerem, hogy az több mint fura, hogy az próbálja szoptatni, aki férfinek született, azaz nincsenek tejmirigyei, vagyis nem tud szoptatni.

De a babák szoktak komfort szopizni is, amikor nem a tej ivása a lényeg, csak nyammognak a cicin. + a cumi is ilyen.

Szóóóval... ki tudja lehet h egy babánál az is rendben van ha "csak cumizik" a "férfi" mellén. Ezt nem tudom, de érdekes lenne utána nézni.

2021. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!