Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Segítséget kérnék abban, hogy...

Segítséget kérnék abban, hogy örökbefogadáshoz hol kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 19:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A Területen gyermek védelmi központ .TEGYESZ röviden Lakóhelyéhez legközelebb eső többnyire a megye székhelye az .
2021. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Területi el írtam bocsi 1 -es voltam
2021. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged.
2021. aug. 29. 19:17
 4/11 anonim válasza:
Nincs mit . Sok sikert 🙂
2021. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom, kérdező, ha ezt nem tudod egyedül kiguglizni, akkor hogy akarsz felnevelni egy gyereket?
2021. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.

Ez az oldal majdnem gugli csak itt kérdezni kell.

Nem tűnt fel?

Szinte már vártam egy nem hiába születettet az okoskodásával.

2021. aug. 30. 08:32
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát izé... neked sehol :)

Ha azt se tudod magadtól megtalálni, hol jelentkezz és még te vagy felháborodva, ha valaki ezt szóvá teszi, szerintem ne erőltesd!

2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Oh, jajj.

Attól, hogy valaki nem látja át a bürokrácia minden apró részét, már rögtön nem is lehet gondos szülő belőle?

Szép is lenne a világ, ehhez képest sokaknak könnyedén fogan gyermeke, akinek a köszönés sem sikerül mindig.

A kérdező mögött nehéz út áll, és nagyon hosszú, küzdelmes úton készül elindulni.

Legalább ne rúgjunk bele.

2021. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8.

Tudod miért szeretem ezt az oldalt?

Mert itt derül fény az emberek igazi énjére!

Élőben a szememben senki nem mer sértegetni, mert ott megy a színészkedés, na de itt a valóság van.

Ezért is becsülöm többre az állatokat.

Egy kérdésre sem tudnak sértés nélkül válaszolni, akkor mit is várnék én egy embertől.

2021. szept. 2. 21:21
 10/11 vkka válasza:
0%
Örökbefogadáshoz úgy tudsz "jelentkezni", hogy bejelented a gyámügynek, hogy most rossz körülmények között élsz, kimennek, bezárnak egy árvaházba, aztán egyszer majd jön valaki és örökbefogad, elvisz magával egy szép házba, beírat egy iskolába ahol talán még guglizni is megtanítanak. Én drukkolok neked!
2021. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!