Mennyire vagyunk hátrányba a korunk miatt?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok, a férjem 25. 5 év vagyunk házasok, és jelentkeztünk örökbefogadásra.

Aki fogadott örökbe leírná, hogy hány évesek voltatok a párotokkal amikor belevágtatok, és hogy végül mikor sikerült örökbe fogadni?



2021. szept. 16. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

A férjem 34 ,én 35.

Mi még várakozunk sajnos.4 éve.Most kell hosszabbítani az alkalmasságit.

De úgy gondolom sok mindentől függ az, hogy mennyit kell várni.

Sok sikert nektek.

Nem tudom mennyire hasznos neked ez de remélem ezért nem leszek lepontozva.

Bocs akkor!

2021. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen válasz hasznos. :) Köszönöm a válaszod. Remélem nem kell már sokat várnotok.
2021. szept. 16. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csak a korotokon fog ez múlni szerintem, hanem azonm hogy rendelkeztek e a megfelelő feltételekkel, amik szükségesek az örökbefogadáshoz. Szerintem még előny is ha fiatalabbak vagytok, pláne úgy, ha ahogy az első is írja, akár évekig is várnotok kell.
2021. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a várakozás hosszát a korotok semmilyen formában nem befolyásolja.. a várakozás hosszát az befolyásolja, hogy merre laktok az országon belül, a megyétekben milyen hosszú a várólista, mennyire vagytok nyitottak nyílt- és titkos örökbe fogadásra, mennyire vagytok elfogadók a gyermeket illetőleg, tehát kizárólag fehér-egészséges újszülöttet szeretnétek-e vagy lehet idősebb is, esetleg valamilyen betegséggel... csak szőke hajú kislányt szeretnél, vagy nem érdekel a neme-hajszíne stb.. szóval a várakozás hosszát ezek határozzák meg, és ez országon belül nagyon változó.. mi 40 évesek voltunk a férjemmel amikor örökbe fogadtunk és másfél évig várakoztunk, de csak azért mert véletlenül megismertem egy kismamát aki nekünk adta örökbe a kisfiát, a lista szerint kb még másfél évig várhattunk volna.. ez 7 éve volt Győr-Moson-Sopron megyében, de akkor pont kevesen voltunk várakozók, most itt is ahogy hallom megduplázódott a várakozó párok száma, így itt is már szerintem 5 évről beszélünk... de mint írtam sok mindentől függ, de a korotoktól semmiképp :) Sok sikert és kitartást kívánok nektek!
2021. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon? Miert nem sajat?

Boven van idotok eselyetek orokbefogadni akar 4et is azt hiszem van ilyen is!


De miert nem szeretnel szulni? Vagy bocsanat leesett... Nem tudsz :( akkor most hogyan van?


Most azert mert 1 doki kozli h meddo vagy es..ugyan igy szuletett 1000 gyerek..!

2021. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!