Norbikaroxika kérdése:

17 éves 2 gyerekes anya vagyok 3 hónapja kiemeltek minket a családból mert a párommal sokat veszekettunk és nem voltak jok a körülmények! De a szobankat megcsináltuk és nagyon sokat valtoztunk nm soka jön egy tàrgyallàs gyámunk is van mi kell még?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mennyi az esélyünk hogy végre haza mehessünk és mibe köthetnének bele még?volt man valaki így?? Mi lenne az oka ha istenments nem engednenek minket haza?

#nevelés #védelem #nevelőszülő #ideiglenes nevelésbe vétel #gyàmhatósàg #haza gondozàs
2022. ápr. 4. 00:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen 2 gyerek? Szorgalmas vagy. A párod mennyi idös és miböl éltek?
2022. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok 17 évesen a 2 gyerekhez!
2022. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Na tippelek, nem véletlen éjfél után íródott hogy véletlenül se töröljék...
2022. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy kinek mi a véleménye hanem h haza e megyunk! Igen van 2 gyerekem és megis jobb anya vagyok mint bármelyik 30 eves nő mivel nem dobom el oket nagy kórúsithattam volna magamat h házasságot kötök és haza megyek de mig a gyerekeim itt vannak addig enis nem sok anya van aki vigeg csinalja jaah és ítélkezzen mindenki ha végig járta az én utamat és fájdalmaimat ugy hogy az embernek senkije nincs csak a párja és a 2 gyereke az anya meg eldobta 2 eves korában! Majd utana lehet pofázni a sok rossz indulatu hulladéknak nem azért irtam hogy kritizáljanak hanem h meg válaszoljak a kérdésem!azért nem lehet elítélni senkit meet fiatalon 2 gyereknek adott eletet és melette igenis neveli őket és kitart mellettük nem iszom nem drogozom nincs miert elitéljenek főleg nem azért mert a gyerekeimhez ragaszkodom és nevelni akarom őket!!
2022. ápr. 4. 01:02
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, akkor nem ajánlatos a gyakorit használni, ha néhány kommentre így kiakadsz, és gondolom valamilyen szinten számítottál arra hogy ha ilyen kérdést írsz hogy 17 évesen 2 gyereked van akkor ítélkezni fognak nem alaptalanul...!!!
2022. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
De akkor most valamilyen anyaotthonban vagy mind a két gyerekkel, és van a szülői ház, ahová visszamennél? Ott rendbetették a rokonok a szobádat, jól értem?
2022. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért emeltek ki a családból? Az, hogy a pároddal veszekedtek nem rájuk tartozik, a szoba állapota sem, hacsak nincsenek kitörve az ablakok. Az hogy nincs frissen festve, vagy rendetlenség van az nem ok.
2022. ápr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha kiemelték a gyerekekt a családból, vagy téged is, ez nem egészen világos nekem, annak oka volt és az nem a veszekedés. Gondolom, valami életveszélyes

konfort nélküli putriban laktatok. És hiába pampogsz, pucér fenékre szülni kettőt nem valami nagy dicsőség. Miből fogod felnevelni őket, ha már ekkora mellénnyel vagy? Inkább iskolába jártál volna szaporodás helyett.

2022. ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

A Jóisten Se mondja itt ezt meg neked.



Miért emeltek ki ?


leszámítva, hogy

-nem vagy nagykorú,

-nincs jövedelmed és

-nem is 1 hanem 2 gyereked van

-mivel az anyád eldobott tőle sem számîthatsz tánogatásra



Apád? Bármi rokonod?


Gyerekek apja?



Kevés az infó.


Jó anyja majd akkor lehetsz a gyerekeidnek, ha megadod nekik a hátteret, hogy te magad biztis vagy magadban.

Szeretheted őket, próbáljatod tisztességgel nevelni, de amig az lebeg mindig a fejetek felett, hogy elviszik őket, addig mindig bizonytalanok lesznek és te sem tudaz rájuk koncentrálni.

Ez sajnos a szomorú tény.



Ismerek ilyet( akit elhagytak stb), ő tudod mit tett?

Elment tanulni, hátrányos helyzetűk támogatasával.

Ohh és , tudod honnan ismerem? Mert én is ugyanabbol a szervezet jóvoltából tanultam..

Igaz vannak szüleim, nem is veszem egy kalap alá magam, de akkor rossz anyagi körülményeink voltak, nálunk csak ez volt, más nem, de az osztálytársaim fele hasonló volt, mint te.


Eső után köpönyeg.


Kevés az információ.


A legtöbb, amit tegetsz, hogy amikor csak lehetőseged vab tanulsz és dolgozol.

Akkor tudtok normálisan élni.



Remélem tényleg kamu.. de akkor is több 100 ilyen létezik☹️

2022. ápr. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

"jobb anya vagyok mint bármelyik 30 eves nő"


Akkor nincs miért aggódnod, hiszen van biztos munkahelyed, kapod a GYED-et, van hol laknod, és van stabil párkapcsolatod.


Azért nem lehet senkit elítélni, mert fiatalon szült, azért viszont igen, hogy veszélyezteti a gyerekeit. Ok nélkül nem emelik ki a gyerekeket. A gyerekeknek nem elég, hogy ott vagy mellettük, enniük is kell, fedél is kell a fejük fölé.

2022. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!