Felnevelnéd a 15 éves húgod gyerekét vagy rábeszélnéd, hogy adja örökbe egy idegennek?

Figyelt kérdés

vállalnád, hogy azt mondjátok, mintha a tied lenne? csak ti ketten tudnátok róla? 20 éves vagy, friss házas, senkinek nem tűnne fel. "Elbújtok" addig, otthon születik, stb.... egyből a te nevedre anyakönyvezik. belemennél, hogy védd a húgodat?


ha ez régen történik, könnyebben el tudnád képzelni?



2023. okt. 29. 16:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
Én felnevelném,de nem hazudoznék.Hivatalosan örökbefogadnám,és a gyerek is tudná később mi történt.A hugomat védeném azoktól akik bántják,de nem bújtatnám.
2023. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem… sok embernek fogalma nincs egy gyerek mibe kerül ès nem csak az anyagi részére értem. És továbbra is : egy 15 éves LÁNY ne szüljön, felelőtlen tanácsokat tapasztalat nèlkül meg nem kellene adni… nagyon nem… főleg úgy Kerdező, hogy akarki tanácsát fogadod meg, felelőssèget nem fog vállalni és segíteni sem fog
2023. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

🤦 hiába születik otthon. Utána kórházba visznek , és pontosan tudni fogják ki szült...


Mivel húgod kiskorú, ha valamelyik szülő nem vállalja a gyámságot, illetve ha nem olyanok a körülmények akkor automatikusan elviszik a babát.


Családba fogadni lehet, az megint más kategória.


Szóval mese habbal álomvilágban élsz.

15 évesen menjen abortuszra.

2023. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én felnevelném, de csak nyíltan, hivatalosan. Nem hazudoznék senkinek, a gyereknek főleg nem.

Amúgy meg, ha lebuknánk, ma kb.2napon belül, 100éve nem tudom, akkor még nem éltem, a húgom kapna egy ejnye-bejnyét, a gyerek mehetne intézetbe, én meg börtönbe.Kinek jó az?

2023. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%
Felnevelnem persze. Inkább én mintsem egy idegen.
2023. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

14# Igen, de nem véletlen van ma már pl. annyi feltételhez kötve az otthonszülés. Ha komplikáció lép fel a végén,akkor majd a 20 éves nővére inkább vegignézi, hogy meghalnak? Ha bemennek pedig úgy is kiderül. Ráadásul végig 0 UH, 0 bármi. Az inkubátorba is tesznek be igen, de szerencse, hogy minden rendbe ment végig a szülésnél.

Kérdező szappanopera ez az egész így, kivitelezhetetlen és hülyeség is. Fogadd örökbe hivatalos úton. 15 évesnek iskolába nem kell járjon pl 9 hónapig vagy mi?

2023. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

A valóság nem egy ilyen buta film, ez kivitelezhetetlen lenne.

Amúgy nem, azért, mert ő elcseszte az életét én önszántából biztos nem tenném!

2023. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%
Méga 20 éves is gyerek, így biztosan nem tenném tönkre az életem más gyerekével. Majd ha akarok, szülök magamnak.
2023. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%

Abortusz


Ha ez nem jarhato mert pl mar tul van a 12 heten akkor segitenek neki felnevelni.

DE nem nevelnem fel!

2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!