A tegyesz Miért ellenzi a nevelőszülői örökbefogadást, mikor külföldön sok helyen ez pont fordítva van?

Figyelt kérdés
Sok gond egy csapásra megoldódna: sok elhelyzésre váró gyereknek lenne helye, rövidülne az örökbefogadára várók listája és főleg a gyerekek életében lenne egy újabb trauma, állandóság lenne.

jan. 18. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

– Mester, mi lehet a boldogság titka?

– Ne vitatkozz idiótákkal.

– Én nem hiszem, hogy ez lenne a titok.

– Igazad van – mondta a mester…



Szóval kedves 10-es: igazad van...


(mellesleg nem velem vitatkoztál eddig :D én voltam a 6-os aki öf szülő és most írok csak megint :D és utoljára is.. :) )


További szép napot :)

jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Már egyre többször titkos a nevelőszülő címe és ki van jelölve egy kapcsolattartási helyiség, hogy ne zaklassák őket a vérszerinti szülők. Szerintem is kellene engedni, amennyiben az a legjobb a gyereknek, bár a tavalyi botrány azért volt gáz, mert beismerték a nevelőszülők, hogy igazi szülőnek tartotta őket a kisfiú. Gyakorlatilag nem tartották be azt a szakmai ajánlást, hogy felkészítik a gyereket az örökbeadásra. Érthető a szankció, de át kellett volna gondolni, hogyha a gyerek így tudja, akkor rájuk kellett volna hagyni, hogy ne érje trauma a gyereket. Már úgyis mindegy alapon.
jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
6: örökbefogadó szülő vagyok és nevelőszülő is, tehát szerintem sokkal többbet látok belőle és nem tetszik, amit látok, mert nem gyerek érdekét nézik csak a piti kis kimutatásaikat, hogy milyen jól elintéznek mindent.
jan. 22. 13:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló: Miről szólt a cikk? Át tudnád linkelni, ha még megtalálod?
márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a 3-hoz hasnolóan gondolkodóknak:


[link]

ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!