Van rá lehetőség, hogy egy nagyon jó ismerősömnek adjam örökbe a gyermekem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nem tudom megtartani a babámat. Van egy nagyon kedves tanárom, akik már elmúltak a férjével 30 évesek tízen éve házasok, de nem sikerül nekik a gyerek.


Kérlek ne iteljetek el. Tudnám, hogy náluk jó helye van.


2013. jún. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nagyon jó ötlet!
2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen nyílt örökbefogadás a neve.
2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem ítéllek el, szerintem nagyon boldoggá teszed a leendő szülőket és a gyermeket is. Nyílt örökbefogadással lehetséges.

[link]

2013. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nyílt örökbeadás, és szerintem ez a legjobb döntés, amit ilyen esetben (nem tudod megtartani, náluk jó helye lenne, stb) meghozhatsz. :)
2013. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
ez abszolut csak tanulsàgos dolog màsok is pèldàt vehetnènek toled, igy legalàbb boldoggà teszel egy olyan salàdot ahol nem lehet baba. ès ha te nem tuod megtartani legalàbb gndolsz a babàdra ès nem ugy mint sokan a kukàba vetik oket .pedig sokan szeretnènek babàt ès soknak sajnos nem lehet.
2013. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Elvileg lehetséges, a területileg illetékes járási gyámhivatalhoz kell bemenni és közös nyilatkozatot tenni. Érdemes előre tájékozódni, egyeztetni az ügyintézővel, általában nagyon segítőkészek és kedvesek. A különféle civil szervezetek viszont ebben NEM fognak nektek segíteni, mivel ők a saját listájukról választanak megfelelő családot a gyerekeknek, és ha nem így tennének, akkor kétes lenne a működésük tisztasága (értsd jól) Az új Ptk felől is jó tájékozódni, mert vannak benne változások az örökbefogadásra vonatkozóan is. Ez jövő januártól van hatályban, ha jól tudom, de a gyhiv ebben is segíteni fog. Minden jót kívánok Nektek!
2013. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ki az a paraszt aki lepontoz mindenkit? SZerinted inkább abortuszra kéne mennie vagy mi bajod van?
2013. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Drága,le a kalappal előtted!Én egy örökbefogadott lány vagyok,de ennél jobb ötletet még hallani sem hallottam.Tisztellek ezért,hogy gondoskodsz a jövőjéről.Igaz,hogy nem téged fog az anyjának tartani,de biztos ő is belátja,hogy ezt kellett tenned.Szerencsére neki majd nem kell keresnie téged,hiszen nyílt örökbefogadás lesz(igaz?) :D ez nagyon pozitív.

Én is keresem most a vérszerinti anyámat,kérdezni akarom tőle,hogy miért tette..szeretnék válaszokat és szeretném tudni,hogy hogyis néz ki..:)


Van rá lehetőség,igen.(mindent tudok az örökbefogadásról)


17/L

2013. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!