Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ti Magyarországon élve fogadná...

Ti Magyarországon élve fogadnátok örökbe fekete vagy ázsiai babát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 02:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2014. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem van a családban egy kis félvér lány, akár hova megyünk mindenki el van ájulva tőle, hogy milyen szép. Nem közösitik ki sehol.ha nem lehetne babám, én örök fogadnám, a bőrszín nem számít semmit se. Akinek igen, az beteg.
2014. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Attól függ. Egy kelet-mo-i faluban lakva nem. De pl. itt Bp-en fel sem tűnik senkinek, hogy valaki fehér, fekete, sárga vagy milyen. Teljesen természetes itt ez a dolog, úgyhogy természetesen itt élve mindkettőre igen a válaszom.:)


Szerintem nagyon aranyosak az ázsiai és afro-amerikai babák/kisgyerekek!:)

2014. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Afro-amerikai? Attól, hogy fekete, még egyáltalán nem biztos, hogy afro-amerikai. :) Sőt! Magyarországon főként Afrikából származó feketék élnek. Az afro-amerikaiaknak jó Amerika, nem vágynak hozzánk. :)
2014. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Egyiket sem.
2014. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

utolsó előtti: azt a szót, hogy "fekete" egy rendes ember nem használja szerintem! gusztustalan megnevezés.


egyébként gondolom, nem éltél még az USA-ban, nem jobb, mint Magyarország, én éltem ott:)

2014. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 16-os! A kérdésben is benne van a fekete szó. Semmi pejoratív jelentést nem társítottunk hozzá, de ha egyszer valakinek fekete a bőre, akkor az fekete és nem fehér, felesleges ezen vergődni. A cigány is cigány feleslegesen sértődnek meg ők, a viselkedésük minősíti az embereket és nem a bőrszínük. (jó esetben)
2014. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Kelet-magyarországi faluban nőttem ,fel bár most már nem ott élek. pár éve volt az oviban ázsiai kislány. Örökbe fogadták a szülők. Mindenki csodálta, h milyen kis különleges és szép a kis fényes, fekete hajacskájával, a mandulaszemeivel.
2014. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Szívem szerint igen, de félek attól hogy mennyire fogadná el a családom, és az ismerőseim.
2014. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

Valóban, az USA-ban nem éltem, de úgy tapasztalom, hogy afro-amerikai nem él Magyarországon. Ezért gondoltam, hogy jó nekik a hazájuk, Magyarország helyett.

Ha éltél az USA-ban, elmondanád, hogy ott milyen jelző volt az illendő egy színes bőrűre, aki egyébként fekete színű volt?

Semmilyen rossz szándék nem vezérelt, amikor azt mondtam, hogy fekete. Még ha n.ig.ge.reztem volna, azt mondom jogos a felháborodásod.

Csak, hogy tudd, Angliában élek, a szomszédom egy fekete házaspár. Arról már nem is részletezném, hogy mennyiféle etnikum él ebben az országban. Ha rasszista lennék, ez nem nekem való hely lenne. :)


Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, fogadnék örökbe fekete, vagy ázsiai babát.

16-os voltam.

2014. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!