Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Első TEGYESZ konzultációtól...

Első TEGYESZ konzultációtól számítva mennyi idő után mentek hozzátok környezettanulmányra?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg légy szíves, hogy ez melyik megyében volt.


Köszönöm


2016. jan. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Győr-Moson-Sopron megye - mi az első konzultáción megbeszéltük az időpontot mikor jönnek hozzánk, 1-másfél hónap múlva kb
2016. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi első konzultáció után 2-3 hétre beszéltük meg a találkát nálunk! :) (Bp) Nektek távoli a határidő?
2016. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod


A konzultáción nem beszéltünk meg semmit. Viszont azóta kaptam tőlük SMS-t, a konzultációtól számítva egy hónpara jönnek.


Nagyon várom, bár kicsit izgulok. Nem rég költöztünk a lakásunkba és én imádom és szerintem szuper lakás, csak mindig úgy izgulok, hogy ha valaki eljön megnézni, mert tény, hogy nem a szokványos kialakítású, berendezésű.


Pest megye amúgy:)

2016. jan. 27. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!