Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt olyan aki örökbeadást...

Van itt olyan aki örökbeadást fontolgat? Ti kerestek a babának szülőket?

Figyelt kérdés

Hogyan működik ez?

Ha több gyerekről babáról van szó nem választhatják szét Őket, ugye? Szülés után kell lemondani a babáról? Meddig gondolhatom meg magam esetleg?



2016. okt. 15. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megfelelö hivatalos helyeken tudsz valakiket kerestetni, de te nem tudod megszabni, kihez kerüljenek.


Ha ikrek vagy testvérek, akkor kisbabák esetében nem feltétlen maradnak együtt, nagyobb - 4-5 éves kor fölötti - gyerekeket már nem szoktak szétválasztani.

2016. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orokbe.hu, minden kérdésedre választ kaphatsz onnan.
2016. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem :)
2016. okt. 15. 12:15
 4/14 anonim ***** válasza:
kicsiként sem választják szét őke.. olyan örökbe fogadó párt keresnek, akik testvéreket is elvállalnak.. igen szülés után kell lemondani a babákról, nyílt örökbe fogadásnál megismerheted az örökbe fogadó szülőket és ha nem szimpatikusak akkor kérhetsz másik párt, Tegyesz is alapítványok is foglalkoznak nyílt örökbe adással, de ahhoz hogy nyíltan add örökbe, el kell menned vagy egy alapítványhoz vagy a Tegyeszhez egy pszichológushoz aki beszélget veled, enélkül csak titkos örökbe fogadás lehet. szülés után 6 heted van meggondolni magad, utána viszont semmilyen jogod nem lesz már. Kitartás! - egy örökbe fogadó anyuka
2016. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Elmesélnéd a Ti történeteteket?

Akár itt akár privátban.

2016. okt. 15. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Bolcso Alapitvany.
2016. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elsősorban saját tapasztalatok, történetek érdekelnének. Illetve szivesen beszélgetnék örökbeadás/fogadás előtt állókkal.Volt itt pár napja egy kérdés, ahol ikreket akart örökbe adni egy anyuka, nem tudjátok melyik ez a kérdés?

2016. okt. 15. 12:40
 8/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, én nem láttam azt a kérdést...mire vagy kíváncsi? kérdezz, szívesen válaszolok bármire :)akár itt, akár privibe.. :)
2016. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bármi érdekel.

Mennyi idősen került hozzátok? Hogy fogadta a család?

2016. okt. 15. 12:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nyílt örökbe fogadás volt nálunk a szülőanyukát már akkor hónapok óta ismertem (egy ismerős által teljesen véletlenül ismertük meg, nem kerestünk örökbe adót) együtt jártunk vizsgálatokra is, ott voltam a szülésnél kint ahol a babákat elrendezik mert császáros volt és nem mehettem be a műtőbe... rögtön az én kezembe adták és onnantól csak mi és a mi családtagjaink-barátaink látogathatták a kórházban... 1 hetesen hozhattuk haza, lassan két és fél éves :) a család imádja, bár anyósom ellenezte az örökbe fogadást, de ahogy a kezébe tartotta már semmi nem érdekelte, csak hogy itt van végre az ő unokája... :) másfél évet vártunk így, hogy véletlenül megismertük a szülőanyukát, amúgy még kb 1 évet kellett volna várnunk Nem tudom mire vagy még kíváncsi... konkrét kérdésekre egyszerűbb válaszolni, hogy ne egy regényt írjak :D
2016. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!