Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ha nem lehetne saját gyereked,...

Ha nem lehetne saját gyereked, örökbefogadnál, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha a no "miatt" nem lehet kozos gyereke egy parnak, es a no orokbe akar fogadni, de a ffi nem, akkor szerinted kinek van ugymond igaza?

2016. dec. 22. 23:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Orokbe. Hisz egy gyerek esekyt kap egy szebb eketre,illetve az en eletem is bearanyozna,ha mar nekem sajatom nem lehetne :)
2016. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Orokbe.
2016. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Örökbe fogadnék. Igaza egyiknek sincs, csak más hajóban eveznek.....
2016. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálam simán lehetne opció az örökbefogadás.

Viszont ebben az esetben nincs olyan,hogy kinek van igaza.

A férfi életébe ez nem fér bele.Ilyenkor azon kell elgondolkoznia a nőnek,hogy mennyit kap ettől a kapcsolattól és tudna-e gyerek nélkül élni.

Aztán hozni kell egy nehéz döntést.

Itt nincs jó vagy rossz,az adott személy tudja,hogy számára mi a jó.

2016. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Carragher_x ***** válasza:
79%

"szerinted kinek van ugymond igaza?"

Mármint milyen igaza? Az egyik akarja, a másik nem akarja, ebben semmi olyan dolog nincs, hogy kinek van igaza:)

Egyébként nem tudom, hogy örökbefogadnék-e.

2016. dec. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
46%
Itt nincs rossz zsaru, jó zsaru, senkinek nincs igaza és mindenkinek az van. Nem minden ember tudja más gyerekét úgy szeretni ahogy az a gyerek megérdemelné, ezt nem lehet kierőszakolni. Én sem tudnám, de attól még nem vagyok rossz. Kell legyen egy emberben annyi önismeret és önkritika hogy tudja mire alkalmas és mire nem.
2016. dec. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, örökbefogadnek, de nem csecsemőt.

Ahogy már valaki írta, ebben Inc's olyan, hogy kinek van igaza.Ha az egyik fél nem akarja, akkor a kérdés lezárva; nincs örökbefogadás

2016. dec. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
45%

Én mint nő a gyerekben látom az élet értelmét.

Elgondolkodnék azon ha nem is közös az " élet célunk" miért is vagyunk egymással.


Egy nő két dologért tesz meg bármit a világon:

Azért hogy ne legyen gyereke

Azért hogy legyen gyereke.


Örökbe fogadnék ez biztos, de nem olyan emberrel aki nem szeretne gyereket. Kényszerből nem lehet szeretetet adni

2016. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

"Én mint nő a gyerekben látom az élet értelmét."


Elég szomorú.

2016. dec. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem fogadtunk volna örökbe. Mindketten, tehát én a nő is, ezen a véleményen voltunk. Ha nem lehetett volna közös gyerek, kettesben éltük volna le az életünk. Még azt is megbeszéltük, hogy meddig mentünk volna el. Pl.: a heterológ inszeminációt eleve kizártuk.
2016. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!