Hogy fogadta a családotok, hogy örökbe fogadtok?

Figyelt kérdés
El tudták fogadni teljes értékű családtagként? Esetleg ha már volt gyereketek, ő hogy viszonyult hozzá?
2019. jan. 9. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reakciók:

-"Cigány lesz? Azt hittem,csak cigányt adnak..."

-"Miért nem próbálkoztok még,az xy-éknak is több év alatt jött össze..."

-"De sajátot is akartok majd,ugye?"

-"Azt hiszitek így egyszerűbb? Az xy-ék éveket vártak,mire kaptak egy gyereket..."

-"az xy-ék is vettek ki egyet,azt nevelik..."


Miután megérkezett,el lettek felejtve ezek a dolgok. Akkor már elhangzott, hogy "jaj,ezt tőlem örökölte,én is ilyen voltam kiskoromban" :)

2019. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi igaz még csak várakozunk de maga az örökbefogadást a döntést jól fogatták.Az,hogy hogyan viszonyulnak majd hozzá nem tudjuk de szerintem teljes tagú családtag lesz.
2019. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk mindenki aki számít nagyon jól fogadta, sőt! Támogatnak és velünk várakoznak. Egy-két rosszmájú megjegyzés persze volt, de olyanoktól akiknek egyáltalán nem érdekel a véleménye.
2019. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtuk elég hamar, hogy emésztgetni tudják, láttam és éreztem az ellenállást, de normális keretek között mozgott, higgadtan elmagyaráztunk nekik minden, hogy mi hogy működik, kellett nekik idő. Szerintem ez természetes, aki az örökbefogadás mellett dönt, az sem egyik pillanatról a másikra tudja ezt felfogni, vagy feldolgozni, sokan megküzdenek a saját ellenérzéseikkel, ezen a család is végigmegy, gyászol, ellenkezik, tagad, vagy megkönnyebbül, ki hogyan. Próbáltam megérteni őket, de amikor elszaladt a ló, akkor erélyesen a tudtukra adtam, hogy ez rosszul esett. Kb 1 év kellett mindenkinek. Még nem született gyerekünk.
2019. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Mi már 4néve próbálkozunk, ès én nem szeretnék örökbefogadbi. Esetünkben ezt nem vették jó néven.
2019. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!