Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy lehet az,hogy nem veszik...

Hogy lehet az,hogy nem veszik fel a gyereket amikor óvodaköteles korú?

Figyelt kérdés

3 évet betöltötte de azt mondták nincs hely. Másik óvoda itt nincs csak ez az egy.

Szomszéd településen van egy másik óvoda de oda nem vinném az szegregált.Meg ugye 7km gyalog kicsit sok lenne.


2020. aug. 6. 15:06
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

39

Nem át akartak vágni,tényleg nincs hely. Csak ugye akkor munkanélküli voltam és nem érdekelt ha otthon van,de most lesz munkám és a pénz mindenkinek pénz.

Nekik is patthelyzet mert 25 főre van de ha több a gyerek aki óvodaköteles akkor be kell szorítani...

40

Köszönöm remélem nem lesz gond.

2020. aug. 7. 13:06
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

De ha be KELL szorítani, miért utasították el?

Egy évig munkanélküli lennél, mert nincs hely? És akkor jövőre lenne hely a középső csoportba? Mert gondolom nem 4,5 évesen kezdené a kiscsoportot.De

Tényleg nem értem.

2020. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

42 Ilyenkor be kell ,mert lesz munkám. Ha nem lenne nem vinném, nem is volt kilátásban állás de váratlanul jött egy lehetőség azért ez a kavarás.

Megkaptam ,hogy helyhiány miatt elutasítva és én úgy voltam vele ,ha ugyis otthon vagyok,majd jövőre.

Fordított esetben én sem szeretem ha munkanélküli anyukák veszik el a helyet dolgozótól tehát én sem vittem volna munkanélküliként és ilyen helyzetben. Meg ugye 3 éves még marad ideje oviba járni eleget.

2020. aug. 7. 13:39
 44/48 anonim ***** válasza:
36%

De jövőre hogy ürül meg egy hely a középső csoportokban?

Na meg magadat sorolod hátrányba azért, mert nem akarják bevenni az oviköteles gyerekedet? A beszoktatás sokszor nem 2 perc.

Nem beszélve arról, hogy 3,5 évesen már bőven igényelheti a társaságot.

2020. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Hátrány alatt azt értem, hogy bármikor tálalsz munkát évközben hová adod be? Egy összeszokott közösségbe?
2020. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Nemtudom,hogy fogjak megoldani de akit fogadni kell az megy.

Megértő volt a polgármester elmondtam nem foglalnám a helyet de lenne munka és most mégis szükséges lenne.

2020. aug. 7. 15:25
 47/48 anonim ***** válasza:

Humbuk. Bocsi, lehet, hogy kedves volt, de te meg túl naiv.

De a lényeg, hogy elintézted.

2020. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

47

Mivel előtte nem állt érdekemben ezért nem is próbáltam intézni.

Annyit mondott h 25 helyen igyis ő lesz a 28. de ha muszáj akkor muszáj.

2020. aug. 7. 15:31
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!