Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért bunkóznak már az óvoda...

Miért bunkóznak már az óvoda kezdés óta az óvonők???

Figyelt kérdés
Már a legelső nap óta bunkóznak velünk.Nem rég költöztünk ebbe a faluba.Ráadásul a munkahelyemen is felkellet mondanom , mert a rokonok messze laknak, nem tudnak segíteni.Ez se tetszett nekik ,mert miből fogunk megélni?Hozzáteszem a férjem külföldön dolgozik és havi 6-700ezret keres.Ez még tett a lapátra, azóta már a kérdéseimre se akarnak válaszolni.Milyen alapon turkálnak az emberek mások pénztárcájában vagy ítélik el?

#Bunkóznak
2021. szept. 3. 08:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazad van,de ilyenkor nyugodtan vágj vissza.
2021. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer tedd őket helyre úgy rendesen. A vezető óvónővel is elbeszélgethetsz. Hirtelen megkedvelnek majd, meglátod. Annyi, hogy mutasd meg, hogy veled nem lehet szórakozni, nyilván ostoba tyúkok, csak az erőből értenek, a szép szó nem elég.
2021. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, szerintem az egész problémád kulcsa ebben a mondatban van:

"Nem rég költöztünk ebbe a faluba."

Falun van egy csomó ember, aki az újonnan beköltözőket ab ovo utálja. Csak mert idegen, mert "gyüttment". És az leszel még 20 év múlva is. Jó esetben a gyereked már nem, föltéve, ha ebben a faluban éli le az életét (amire kicsi az esély, valljuk be).

Nyilván falun se mindenki ilyen, de ebben a faluban az óvónő (vagy minden óvónő?) ilyen. Úgyhogy mindegyik gyerekeddel kb. ezt fogod átélni, amíg odajárnak, feltéve, hogy addig nem cserélődnek ki az óvónők normálisakra (amire kicsi az esély).

2021. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sajnos utolsónak igaza van, mert amikor a játszó térre is kimentünk 2 perc után elmentek akik ott voltak.Folyton azt kérdezik hogy kik vagyunk és honnan jöttünk.Férjemmel beszéltük is hogy max ezt az évet kijárja a gyerek és költözünk városba.

Csak elég szomorú hogy az emberek így viselkednek.

2021. szept. 3. 11:52
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
14. Merre van ez? Én is ismerek olyan falut ahol ilyen durva a kirekesztés
2021. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Magát a település nevét nem szeretném megnevezni ,csak annyit hogy Bács-Kiskun megye nagyon déli részén.
2021. szept. 3. 13:23
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
16 értem, Békés megyében is van egy ilyen, ahonnan csak rosszat lehet hallani az újonnan beköltözőktől. Azt hittem onnan írsz, mert kísértetiesen hasonló ott is a szitu a "betelepült" (ott csak így hívják őket) családokkal.
2021. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó Én is Békés megyei vagyok....( Már nem ott élek ) és ahogy írod nem is egy ilyen falu van🙄🙈
2021. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!