Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan ovi, ahol egész nap...

Van olyan ovi, ahol egész nap kint vannak?

Figyelt kérdés
Magyarországon van már ilyen? Külföldön sokkal csapadékosabb, zordabb országokban is van, itthon még nem hallottam egyről sem, valaki tud ilyet?
2021. szept. 23. 10:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Magadra ne vedd, kérdező.. Feltettél egy normális, érdekes kérdést. Szerintem is lenne rá igény. :)
2021. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
57%
Hm, kicsit sértő a hangnem, nehogy már akkora kunszt legyen, hogy hóba fagyba is kivágják a kölköket aludni az udvarra, drága pénzért, nyugodtan járasd ahova,akarod, nekem teljesen mindegy, de nem az elmaradottság fokmérője ha valahol nincsen ilyen ovi, sőt, gondolom az afrikai ovi lehet ilyen tető nélküli, de ott legalább nem kell 200 ezret fizetni érte havonta.
2021. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mondom én, hogy idegállapotba jöttél. Ezt is egy levegőre lenyomtad, lehet, hogy a héten a tied a leghosszabb mondat az egész oldalon. 🤣
2021. szept. 24. 16:03
 24/31 anonim ***** válasza:
46%
De a 22-es mégis velem ért egyet drága kérdező. :) Akkor annyira csak nem ment el az eszem.
2021. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Azt a választ nem én írtam, én csak a 22-t írtam, sokan válaszolnak ám itt, kár, hogy mind hülye magyar, elnézésedet kérem, a pontok hiánya miatt.
2021. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
45%
25, a kérdező annyira beszűkült, hogy ha valakik egyetértenek a válaszokban, vagyis nem vele értenek egyet akkor tuti, hogy csak egy ember lehet. XD Szánalmas. Idejön pampogni, hogy milyen szuper minden külföldön, és azt várja, hogy tapsikoljunk neki, és vele szidjuk az országot. xd
2021. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Azt vártam, hogy ha van ilyen óvoda és valaki tud róla, akkor írja meg.


Ehhez képest elkezdték egyesek(?) hogy ilyen nem is létezhet, mert nem jó az időjárás, holott sokkal esősebb és hidegebb országokban is van, pl skandináv országok, Németország, Ausztira, Egyesült Királyság. A klíma vagy ugyanaz, mint itt, vagy sokkal csapdékosabb, hidegebb, télen hosszabb a sötét is és még így is működik, még ott is, ahol az óvoda fejlámpát biztosít a gyerekeknek. Gondolom ettől van, aki lemegy hídba. De nyilván a hülye én vagyok, nem az, aki nem képes arra, hogy


1. Továbbgörgessen, ha még nem hallott ilyet

2. Max beírja, hogy nem hallott ilyenről, mert az is inkább válasz a kérdésre, mint az, ha kifejtegeti, hogy ez itt lehetetlen a klíma miatt


Az pedig egyszerűen tény, hogy minden újdonságot átvesz a magyar, max jó nagy lemaradással. Itt sincs a klímával gond, nem azért nincs ilyen, majd lesz, csak idő kérdése, bármennyire hihetetlen és elmebeteg ötletnek tűnik a dolog, meg bármennyire is baromnak próbálják azt beállítani, aki szerint ez jó.

2021. szept. 25. 12:32
 28/31 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy rinyálok és szitkozódok, mert megkérdeztem, hogy van-e ilyen és volt pofám rámutatni, hogy hasonló vagy “rosszabb” időjárási körülmények között is virágzanak az ilyen óvodák külföldön. Sőt még iskolák is.
2021. szept. 25. 12:35
 29/31 anonim ***** válasza:
76%

A "minden szuper külföldön, itthon meg minden szar" hozzáállásod a gáz, nem a kérdés.

Magyarországon nincs ilyen ovi.

Lehet, hogy majd lesz, itthon is sok hülyeség van, nemcsak külföldön.

Én írtam, hogy nem kedvező ehhez az itteni klíma, mert szerintem nem kedvező és ez egy olyan oldal, ahol a véleményünket írjuk le. Egy eszkimó nyilván kiröhögne, de nekem nem ez a szempont, hanem az, hogy mi az előnye annak ha minuszokban kint altatsz egy ovist, vagy esőben, szerintem semmi.

2021. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Kezeltesd magad, mert te egy beteg ember vagy. Ha valami szarabb itthon, azok az ilyen emberek mint te, akik mindenben a hibát keresik, meg ha valaki látott/próbált/tapasztalt olyat, ami itt nincs, akkor az rinyál, sőt Magyarországot szidja és takarodjon innen. Tulajdonképpen még azzal se lenne baj, ha így gondolja az ember, de hogy miért érzi az ilyen szükségét annak, hogy ezt leírogassa, az számomra rejtély.
2021. szept. 25. 14:09
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!