Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem dolgozik egész nyáron...

Aki nem dolgozik egész nyáron nem viszi majd oviba a gyereket?

Figyelt kérdés
Szülői értekezleten mondták, hogy akkor csak ügyelet lesz, az szokta vinni aki dolgozik. De 2,5 hónap szerintem a gyereknek se jó ha nem megy, nincs testvére.

#Gyerek, óvoda, nyári szünet,
2022. ápr. 27. 17:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha évközben szeret is oviba járni, akkor se biztos, hogy nyáron is szeretni fogja. Más óvodapedagógusokkal lesz, más csoportszobában, más gyerekek közt, nem lesznek foglalkozások stb. Teljesen más nyáron óvodába járni, mint tanév alatt.
2022. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Tavaly is járt nyáron, mondjuk akkor dolgoztam. Még tetszett is neki, hogy nagyokkal van együtt, több barátja lett
2022. ápr. 30. 08:54
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak addig megy, amíg suli van a nagynagy és utána két hét tábor. Amint itthon lesz a nagy és kezdődik neki az igazi nyári szünet, onnantól oviba nem megy a kicsi sem. Tehát július, augusztusban nem megy. Utana már iskolas lesz. Ha dolgoznék, akkor is a mamáknál lenne nyáron, nem oviban.
2022. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te már eldöntötted, hogy viszed nyáron, akkor minek kérdezed, hogy vidd-e?
2022. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!