Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani olyan ovit ahova nyáron is tudom vinni a lányomat?

Figyelt kérdés
Nógrádmegyéből költöznék Budapestre de mivelhogy dolgozom nem tudom kire bízni a lányom és ezért keresek egy ovit ahova vinni tudom a lányok (Egyesülálló anyuka vagyok)
2022. júl. 3. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
A lakcimedhez tartozó óvoda felveszi, de nyáron nem tudod vinni. Olyankor csak ügyelet van, arra már jelentkezni kellett korábban. Majd augusztus végén, szeptember elején induk q következő nevelesi év, akkor tudod vinni.
2022. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ovikban van ügyelet. Ha a ti ovitok zár be, lesz ügyeletes a körzetben.
2022. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
De ugyeletbe jelentkezni kellett még jóval a szünet kezdete előtt.
2022. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mivel most költöztetek oda, biztosan rugalmasan kezelik , a körzetes óvoda míg nyitva van, tudnak menni, utána pedig valahol lesz ügyeletes ovi, ahol fogadják. Mivel dolgozol, nem hiszem ,hogy akadályt gördítenek eléd, csak itt az oldalon jobb bántani egyből a másikat, a rászorulót.
2022. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
3-as, persze, felmérjük már előbb az igényeket, de rugalmasan kezeljük. Tehát azért 1-1 újonnan jelentkezőt tudunk fogadni.
2022. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden oviban megoldott arra az időre is, amikor bezárnak, általában másik körzetes oviba lehet vinni a gyereket.
2022. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Es mi lesz az iskolai 2,5 honapos szünettel? Az az igazan durva,nem a 4 het takaritasi szunet...
2022. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Addigra

1 nagyoabb

2 nálunk a suliban is megoldott ( amikor gyerek voltam nàlunk nem, de a férjemèknèl már akkor is megoldott volt.. nyári napközi és tábor.., 1 hetet pedig barátoknál volt, utána pedig az a barát volt náluk 1 hetet napközben.- egyedülálló anya volt)

2022. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8!


1. Nagyobb. Valóban. 6, max 7 éves. Otthon hagyod, egyedul?

2. A suliban q nyári szünet első, max első 2 hete az, amikor viheted a gyereket. A maradék 10 hetet meg kell oldani máshogy. Szuper a tábor-ha van, és van rá keret. A baratno úgy szintén- ha van.

2022. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heti 30 ezer egy normalis tabor. Vagy mehet a gyujtobe. Katasztrofa az egesz.
2022. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!