Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány éves lett gyereked mikor...

Hány éves lett gyereked mikor újra dolgoztál és hol?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerekem is ősszel oviba fog járni,eddig még nem találtam munkát aminek jó beosztása van ( hogy hozzam - vigyem a gyerekeket) ti mikor újra dolgoztatok hány évesek voltak a gyerekek? És hol dolgoztok és milyen időbeosztásban?
2022. júl. 13. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
16 hónaposan bölcsibe adtam. Telefonos értékesítőként 8-16ig dolgoztam.
2022. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nekem 22 hónapos volt, bölcsis, és közszférában dolgozok. Mondjuk a munkaidő itt sem annyira gyerekbarát, mert 9 óra naponta. De mivel a 6 órát nem engedhettem meg magamnak anyagilag, így jobb megoldást nem találtam 😕
2022. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Most 2.5 éves, előző munkahelyemre mentem vissza amikor ő 1 éves lett. Eleinte 4 órában, utána 6ban, és amikor már biztossá vált hogy szereti a bölcsit, akkor 8 órában. (Kb 4 hónappal a 2. szülinapja előtt.) Végig home officeban voltam, néha kivettem szabit vagy betegszabit, amikor nem csak egy kis náthája volt, és jobban kellett ápolni. Volt 1-2 necces hónap 2 éves kora után amikor sokszor volt beteg, de ezt leszámítva jó volt így ez az időszak.

Itt gyakorin extrém korai az 1 éves kor, én is szégyelltem magam, hogy ilyen korán viszem, de gyeddel együtt 8 órában megkerestem a 600at is, jól jött az a pénz, és délután sokat tudtam vele foglalkozni, meg hát fokozatosan szoktattam be. Abban is szerencsém van hogy itthonról dolgozhatok, meg hogy amúgy nagyon szeret a bölcsiben lenni.

Most már amúgy vagy 6 csecsemő van a csoportban, akik még délután 5kor is ott vannak, úgyhogy már nem annyira ritka, hogy 1 éven aluli gyerek bölcsibe menjen.

2022. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
20 hónaposan ment bölcsibe, részmunkaidőben dolgozok, rugalmas munkabeosztással.
2022. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
3 évig otthon maradtam vele. Utána mentem vissza a munkahelyemre. Közszféra
2022. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
3 éves, eü.
2022. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Majdnem 3 volt a kisebb, amikor visszamentem. Gazdasági munkakör, 7:30-16.
2022. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2.5 évesen mentem vissza a bölcsibe, ami így jó volt mert jött velem, és mentünk haza együtt.

Így az ovi lesz az izgi, mert ha bent ragad egy gyerek 17.30ig akkor szopi van, de vagyunk elegen az ovi a szomszédban valaki csak összeszedi.

2022. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt a lányom. Anyum vigyázott rá. 16-22 éves hallássérült és autista fiatalokkal dolgoztam kollégiumi nevelőtanárként. Érettségire készültek. Tanári és gyógypedagógiai segítő munkatárs végzettséggel.
2022. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

13 hónapos korában ment bölcsibe, én meg vissza a régi munkahelyemre eleinte 6 órában, aztán mikor láttam, hogy tartósan is tetszik neki a bölcsi, akkor 8-ban. Multinál, relatíve rugalmas munkaidőben, otthoni munkavégzési lehetőséggel. GYED-del együtt nekem is kifejezetten jó volt így a fizum.

Most várom a második gyereket, vele is hasonlóan tervezek visszatérni, de persze meglátom majd, hogy neki milyen személyisége lesz, mennyire lesz nyitott a gyerekközösségre. A nagylányom abszolút imádta a bölcsit az első naptól kezdve, és soha nem volt sírás amikor elbúcsúztunk, szóval nála ez kifejezetten jól jött ki.

2022. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!