Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis szülinapon, én voltam az...

Ovis szülinapon, én voltam az undok?

Figyelt kérdés

Kislányomnak a negyedik születésnapjára az oviba kis dörmi/szivószálas "tortát" viszünk.

Megkérdeztem a FB csoportban a szülőket, hogy mindenkinek jó e. Vagy van e kisgyerek aki érzékeny valamire, neki mit vegyek.

Egyik anyuka írt privát üzenetet, hogy igen az ő kisfia. Majd belinkelt egy 2820 Ftos kekszet, hogy a kisfia csak ezt az egy édességet eheti és akkor ezt vegyem. Pár napig gondolkodtam, hogy mit csináljak. De ez jelenleg nem fér bele. Majdnem az összes kisgyereknek a dörmi és a dobozos üdítő kerül ennyibe mint ez.

Megírtam anyukának, hogy ne haragudjon,de erre sajnos nincsen pénzem, esetleg valami olcsóbb opció nincsen?!

Válaszolt, hogy nincs és milyen bunkó vagyok majd letiltott.


2022. júl. 15. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Kapja be
2022. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltál undok. Anyuka küldjön be otthonról kekszet a gyereknek ha nem tetszik a felhozatal.
2022. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ne haragudj, de ez vicces. Semmit nem csináltál rosszul. Ezen neki kellene gondolkodni. :D
2022. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus. Ebben a sztoriban nem te vagy a bunkó. Nálunk volt egy gluténérzékeny kisfiú az oviban, ha szülinap volt, mindig az anyukája küldött be külön sütit, amit ehetett.
2022. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy voltál bunkó. Ilyenkor az anyukák szokták intézni a gyereküknek. Mármint, ha ilyen hatalmas az árkülönbség. Gondolom, ha pár száz forint lett volna, te is gond nélkül megveszed, de ezt nem lehet elvárni, irreális.
2022. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Csak le akart nyúlni. Olyan nincs, hogy valaki azt az egy félét eheti.
2022. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Az anyuka gondolja rosszul, ha elvárásai vannak, akkor ne másra terhelje. Figyelmes volt tőled, hogy rákérdeztél, de tőle meg nem jogos elvárni ilyen plusz kiadást. ( Az én lányom is érzékeny, mikor a csoport kapott édességet és neki különleges kellett, nekem egyértelmű volt, hogy én biztosítom neki, nem mások. Szerintem ez lenne a normális.)
2022. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Milyen keksz az???
2022. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen jól jártál el.


Milyen keksz ez?

Engem is érdekel

2022. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Gumicukrot vagy pezcukrot biztosan ehet. De egy csomó mályvacukor is mindenmentes. Tapasztalatból mondom, hogy megoldható. Én mindenkinek ilyet vinnék, persze nem egy zacskóval. Megmondanám a pedagógusnak mennyit vehetnek, én hogyan számoltam.
2022. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!