Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ceruzát válasszak egy...

Milyen ceruzát válasszak egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés

Szülinapra, Ajándékba szeretnék adni egy csomag színes ceruzát és képes színezőfüzetet egy leendő óvodásnak (3 éves kislány)


Rengeteg fajta ceruzát láttam a boltban, nem tudom mi a megfelelő az ő kis kezükbe?

Herlitz, Crayola, Ars una, Maped, Koh-I-Nor…

(Ha lehet nem Pepco vagy más olcsó terméket vennék, belefér a márkás, ajándékba szánom)


Vastag, háromszög alakú, szögletes vagy kerekített?


Kinek mi vált be? Melyiket veszi szívesen kezébe a kisóvodás?


2022. júl. 27. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A háromszög alakút, vagy a hagyomanyos kereket mondanám. Szerintem azokat kényelmesebb fogni egy ilyen kis picurnak. Márkába nem tudok segíteni, mert én felnőttként teljesen más márkákat használok, azok viszont feleslegesen jók és drágák ahhoz, hogy egy 3 éves színezzen velük.
2022. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Minél vastagabb. A háromszög alakú az, amit muszáj rendesen tartani, ezért elsősöknek azt ajánlják, de hát 3 évesen még nem követelmény ez. A vastag azért fontos, mert kevésbé fárad el a kezük ill. ők még nem tudnak jól célozni, ezért érdemes minél nagyobb alakú és egyszerű, nem részletes színezőt választani. Zsírkréta vagy tömbös méhviasz kréta is jó lehet. És nem is feltétlen színezőt vennék, vannak ilyen kreatív füzetek, amikben lehet akár tépdesni, matricázni, kiegészíteni képeket.

Vagy lehet ilyeneket kapni, ha belefér és elfér:

[link]

[link]

Tehát a lényeg, hogy az ő korának még a jó nagy mozdulatokra épülő alkotás a megfelelő.

2022. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Nekik jó fogni és szépen fog

2022. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Lidl-ben holnaptól lesznek írószerek. Én a Carioca baby gyermekzsírkrétát néztem ki a lányomnak. De lehet, hogy 3 évesnek már túl babás. Egy pillantást megér:
2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem enged linket betenni. De a holnapi ajánlatok között találod a Lidl weblapján.
2022. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagylányomnak vannak Lidl márkás ceruzái. Szuperek!

A húga ezekkel rajzol (hátomszög ceruzák, van vastag is, és vékony is) Mind remek minőségű.

Azért ajánlom a 3szög ceruzát, mert azzal alapvetően a jó ceruzafogást tanulja majd meg. Sokkal kevésb3 fárasztó fogni, mint a hsgyományost

2022. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Mindenképpen vastagat, de egyébként egyik ceruza sem fog szépen, mert nem tudják annyira rányomni a papírra, nálunk a vastag filctoll sokkal jobban bevált.
2022. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Crayola nálunk nagyon bevált.
2022. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vastag vagy háromszög alakút fogok nézni neki.

(Van neki ceruza, filc, zsírkréta, stb, de mivel nem otthon nála fogom átadni, szeretném ha kapna mellé egy csomag cerkát is, ha ki szeretné próbálni ne legyen szomorú ha nincs mivel színezni)


A színező megvan már amúgy, jó nagy képek vannak benne és matrica is van hozzá, könnyebb feladatot is meg lehet oldani (darabot számolni, megtalálni a párját, befejezni a képet: kidekorálni a tortát, kidíszíteni a ruhát)

2022. júl. 27. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

8. Vagyok


Ez;

[link]



Plusz ez még


Lyra super ferby

2022. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!