Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fiús anyukák, ti milyen fésűt...

Fiús anyukák, ti milyen fésűt adtok be az ovodába?

Figyelt kérdés

Kisfiam csomagjába is kell fésűt készíteni, és kicsit elbizonytalanodtam milyet is rakjak? Igen, első gyerek, első ovilezdés.

Kefe vagy egysoros?

Tudom, csak a finommotorika miatt kell, lehet nincs is jelentősége. Csak aki jártasabb ebben, légyszi adjon tanácsot :)))


2022. aug. 27. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet otthon is használtok, ha használtok
2022. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet 😬


Van 1-2 hasonló frizurájú gyerek mint a fiam. Mi havonta vágjuk neki 0.5cmre. Nekik nem kell fésű.

2022. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyet. Lányomnak is teljesen feleslegesen adtam be. Havonta egyszer, ha hozzányúltak a hajához, önálló fésülködiésre se nagyon ösztönözték, mindig úgy nézett ki, mint aki belenyúlt a 220-ba amikor értementem. Itthon tanítgattam.
2022. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Nem is kértek, de mindig rövid a haja a fiamnak amúgy is. Itthon sincs fésűje
2022. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem fogok tenni


De lányomnak is a babafèsűt tettem. De sosem piszkálják a haját.

Mindig olyan frizurát csinálok, hogy ne csússzon szét.

2022. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hajkefét, mert itthon is azt használ. Alvás után mindig megcsinálják a haját, mert elfekszi.
2022. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, bocsánat, félre olvastam, lányom van 😆 A fiúknak nem kértek a csoportban fésűt.
2022. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, nálunk csak azoktól kértek be fésűt, akiknél a gyerek hajhossza indokolja.
2022. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom ahàny óvoda, annyi szokás :)


Kisfiam haja is rövid, sosem fésülködött, ennek ellenère direkt jelezték, hogy kell fésű fiúnak-lánynak egyaránt.

Na, akkor lesz egy köröm a gyerekkel, és majd ő választ magának.

2022. aug. 27. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik fésű, teljesen indokolatlan. Itthon puha hajkefevel és vízzel néha megigazitom ha nagyon elfekszi. Pár centis felnyirt haja van. Simán meg tudja magának is fesulni úgy ahogy, ezt nagyon gyakorolni se kell egy rövid hajú fiúnak mert egy óvodás korunak ez már nem nehéz, ezért nem is értem. Pl villával enni, fogat mosni, öltözni sokkal bonyolultabb és azt is már szokták tudni 3 évesen.
2022. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!