Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai jelet mivel jelöltök...

Óvodai jelet mivel jelöltök ruhákban?

Figyelt kérdés
Milyen jó megoldás van az óvodai jel megjelölésével a ruhákban? Láttam a neten olyan nyomdát, ami kifejezetten erre való, de ha van olcsóbb megoldás, akkor inkább ezt nem alkalmaznám. Ti hogyan csináljátok?

2022. aug. 29. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Alkoholos filc
2022. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerek, de voltam óvodás én is. Vékonyan fogó alkoholos fillcel a ruha címkéjébe lehetne rajzolni a jelet.
2022. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Filc vagy belevarrni/varratni. Amúgy a nyomdát én is láttam, kíváncsi vagyok tényleg működik-e.
2022. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tollal belerajzoltam a címkékbe
2022. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filc vált be.
2022. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Golyóstollal rajzolom a címkébe, ha sötét a címke, akkor az oldalán a mosási leírás címkére rajzoltam.

Korábban is beleírtam a nevét, mert kölcsönadtam a kinőtt ruháit, és több mosás után sem kopott ki belőle.


A bentije egy sötétkék szandál lesz, kicsit próbálom védeni, ezért arra matricát tettem: a talpára és a belső címkebevarrásra is. Meglátjuk meddig bírja.

Tornára is kell egy tépőzáras tornacipő, annak a talpára rajzoltam alkoholos filccel, az világos talpú.

Sötétkék gumicsizmára fehér körömlakkal festettem a jelét, egyelőre tesztelem, hogy tartós-e :)

2022. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derjaderja ***** válasza:
100%
Belevasaltam. Cipőkbe vettem cipőbe való jelmatricát.
2022. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ruhába vasalható ovisjelet rendelek.Cipőbe+ahova nem lehet vasalni alkoholos filccel rajzolom.Vagy lesz matrica is.Én a ruhából kivágom a címkét mert szúrja vagy csikizi a bőrét és szétvakarja.
2022. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettem ruhacimkere matricát, adnak hozzá vedofoliat, amivel cipőre is fel lehet tenni. Vasalható jelet az ágyneműre tettem. Ha elfogynak a matricák szerintem alkoholos filccel fogom beírni.
2022. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nyomdázok, és eddig még bejött. Nyár közepén vettem meg, hogy kezdésre teszteljem, de még mindenben ugyanúgy látszik, mint amikor belenyomtam.
2022. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!