Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen volt az elso nap az...

Milyen volt az elso nap az oviban nektek?

Figyelt kérdés
En nagyon oda vagyok. A kisfiam kisirt piros szemekkel szaladt felem amikor mentem erte. Amig hazaertunk tartottam magam aztan elbujtam elole sirni. Elotte mutatom,hogy az ovi jo,pozitivan allok hozza,de belul meghalok a lelkiismeretfurdalastol. Nem is evett,azt mondta azert mert hianyoztam neki😭 de aludni elaludt. Gondolom a rengeteg sirastol. De egesznap babusgatták.
2022. szept. 1. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nemtudom, az enyem nem Mo.ra jar, de azt mondta, ez volt a legjobb nap.
2022. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Most kezdte az ovit, vagy miért sírdogált egész nap? :(
2022. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most kezdte igen. :( rettegek a holnaptol…
2022. szept. 1. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma még végig vele voltam, beszoktatás van. Eddig tetszik neki, jövőhét màr neccesebb lesz, ha csak úgy eljövök…
2022. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A fiam bölcsiből megy, fel sem tünt neki hogy ott vagyok. A bölcsit is jól viselte alig sírt.
2022. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nincs nálatok semmi beszoktatás, rögtön egész nap, meg ott alvás???

Nálunk max 2.héttől alhatnak ott.

2022. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem már nem emlékszem, milyen volt, eltelt több mint 30 év. Állítólag első nap még nem volt jó, de ez normális, utána már minden rendben volt.
2022. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Hogyhogy nem volt nálatok beszoktatás? Az kicsit meredek hogy egyből ott kellett hagynia, aludni is.

Nálunk egész jól ment, tetszett neki, de kellett neki a biztonság hogy néha rámpillanthat játék közben. Ebéd után jöttünk haza.

2022. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ott is aludt első nap? Az nagyon hosszú egy gyereknek az elején. Nálunk ott a szülő az új gyerekekkel és ebédig voltak ma is. Gyerektől függően mennek el délelőtt az anyukák. Volt tavaly, akinek 3 hónapig ott volt anya (ez ritka eset). Egy gyereknek se okoznak rossz élményt a beszoktatás alatt. Gondolok itt arra, hogyha sír megállás nélkül, akkor nem erőltetik anya nélkül.
2022. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva fogadott, hogy de jó, hogy köttem, mert az ebéd “bleeee főzelék” volt és a süti sem ízlett..


Nekem egyik gyerekemmel sem volt bűntudatom.

Szeretik az ovit hál Isten.

2022. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!