Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Ti nem vagytok...

Anyukák! Ti nem vagytok nyugtalanok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan rossz érzésem van az ovival kapcsolatban... félek hogy nem fognak tudni minden gyerekre odafigyelni aztán pl. elbóklászik az udvaron a többiektöl stb
2022. szept. 1. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
És hova bóklászna, zárt térben van, kerítés zárt kapuk.
2022. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem :) Nyugi, semmi gond nem lesz.
2022. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit túl parázod. Ugyan mi lenne vele egy zárt udvaron?
2022. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Anyukám 42.5 évig volt óvónő. Tudnék történeteket mesélni.. de inkább nem.


Nem lesz semmi baj. Naggggyyyon kicsi az esély bármi rosszra.

2022. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Új óvónője lett a lányomnak. Egy frissen végzett 22 éves kislány. Olyan kis megszeppentnek tűnik szegényke, ez az első hete. Szerintem ő jobban fél attól, hogy valamit elront, mint amennyire én féltem a gyerekemet. Pont ezért merem remélni, hogy rendesen odafigyel rájuk. Engem inkább az aggaszt, hogy vannak alkalmak, mikor csak a dadus van bent, pedagógus nincs itt.
2022. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Én egy kicsit attól tartok hogy kimegy mosdóba, és ott elkószál. Nyitva van a csoportszoba ajtaja, simán ki tud menni. Oké hogy az épületből nem tud elszökni, előbb utóbb feltűnik hogy nincs meg avyg mit keres egyedül, de akkor is.
2022. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem



És mi baja lesz ha elbókládzik?


Vagy a játszótéren is a sarkában vagy mindig?

2022. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ha elbóklászik a többiektől egy zárt udvaron? Nem kiscsirkék, hogy egy kupacban legyenek. Felfedezik a játékokat, a helyet, szaladgálnak stb. Kemenni nem tud, max felmegy a mászókára vagy egy csúszdára és ennyi. De általában elvan mondva nekik melyikre mehetnek, vagy mehetnek.
2022. szept. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a 6os irja. Az oviba pedig nincs bezárva mindig az ajtó....sőt a kapu állandóan nyitva van
2022. szept. 2. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szar oviba irattad. Nálunk biztonsági zár van (az amúgy állandóan zárt) kapun. Esélytelen hogy a gyerekek ki tudjanak menni. Szóval nem, nem vagyok nyugtalan mert tudom hogy jó helyen, jó kezekben van
2022. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!