Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csináltok ha nem bírjátok...

Mit csináltok ha nem bírjátok a gyerek kedvenc óvónénijét?

Figyelt kérdés

Engem már tegnap felbaxott a gyerekemé.Amúgy 2.5 hónapig nem volt a gyerekem oviba, mert hazudott a lehetőségeinkről(gyerekmegőrzés kapcsán).Tegnap meg valami szar csatot tett a gyerek fejére, mert belelóg a haja a szemébe. Hát ja, ha vissza gumizta volna normálisan akkor nyilván nem lóg bele, mert itthon a nyáron sem lógott. Aztán meg olyan gúnyos vonatatott hangon, hogy mert ő csak a szemét félti. Hát vazeg akkor gumizd a haját, ha meg nincs hozzá kedved, mert 10 gyerekből 10 gyereknek szétcsúszik a haja szólj, aztán majd kopaszra nyiratom, hogy neked ne kelljen gumizni.Nyilván az utóbbi mondatot csak gondoltam:D De nekem ne adjon a gyereknek hajcsatot, merthogy a gyerekem neki azt mondta hogy nekünk nincs itthon.Ami nem igaz mert van, csak épp nem használjuk, mert az is kicsúszik a hajából:D Nyilván határozottan jeleztem, hogy köszönjük de nem kérjük a csatját és visszaadtam.Erre meg olyan pofát vágott mintha meglepődne(de tényleg gúnyolódott).

Az hogy ő ott vigyorogva csacsog a kedvenc anyucikával aki tövig nyal mindenkinek, közbe a gyerek majdnem leesik a mérleghintáról nem gond, mert ugye neki a csacsogásért is fizetnek, a munkáját meg akkor végzi mikor épp ráér.

Mindig megtalált tavaly ha valamiért az kellett nekik, hogy a gyerek maradjon itthon, mert én itthon dolgozom, a gyereknek meg ezért vagy azért jobb volna ha nem menne.(általában összevont csoportokkor volt ilyen telefon)Nyilván minél kevesebb a gyerek annál jobb nekik. De ahogy hívott is olyan hátulról mellbe jött, hogy undorító. Szeretem az egyenes dolgokat. Attól nincs rossz érzésem, de az hogy megkeríti és csak úgy mondja ez engem borzasztóan irritál ahogy a lelkiismeretemre apellálás is.

A gyerekem amúgy szereti. Én meg nem, van ilyen. Ti ezt hogy csináltátok oviba? Hogy lehet az ilyet jól kezelni? Őszintén én már szívem szerint be se mennék a gyerekkel. Nyár elején is ezt éreztem már, csak sajnos párom nem tudja hozni-vinni.



2022. szept. 2. 09:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem neked mindegy lenne, mit csinál az az óvónő, mindenhogy találnál benne hibát.

Én csak simán örülnék, hogy a gyerekemnek van kedvence. Pont nem érdekel hogy mit biggyeszt a hajába, mert legalább észre vette, hogy a szemébe lóg.

A leírásodtól viszont a hideg kiráz, olyan szinten ellenszenves fröcsögés.

Nem lehet veled egyszerű a kommunikáció.

2022. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Túlreagálod, egyértelműen.
2022. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel.
2022. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Az lejön hogy nagyon utálod, de a leírás alapján nem kén ennyire gyűlölnöd, úgyhogy vagy erősen túlreagálod vagy rosszul fejezted ki hogy mi is zavar igazából. Egy csaton így kiakadni azért elég meredek. Nagyon úgy tűnik hogy más ennek az elemi utálatnak a gyökere.
2022. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

A másik óvónőbe miért nem találom a hibát?

Mit reagálok túl?

2022. szept. 2. 09:57
 6/34 A kérdező kommentje:

4

Igen, ahogy írtam szeretem az egyenes dolgokat. Nem kell a körbekerítés, csomagolás. Mondja azt hogy nem szeretném óránként gumizni a gyerek haját, találj rá ki valamit.DE azért azt senki se gondolja, meg hiszi el a gyereknek a mai világban hogy 50 forintos hajcsatra se telik és még jótékonykodva neki is akarja adni, mert szegény gyerek:D:D

Sajnálom ha nem értitek mit írok. Nyilván ebben benne van már a tavalyi vele való tapasztalatom is. Nem lett a kedvencem ez van. Lehet valóban túlérzékeny vagyok, viszont én nem látom őt igazán őszintének és a kétszínű embereket kifejezetten utálom.Ezzel meg nem tudok mit csinálni.


De mondjuk legyen úgy. Túlreagálom. Bármit csinálna se lenne nekem jó.

Ettől még nem szerettem meg az óvónőt és valahogy el kell még 2 évet viselni vele. Ilyenkor mi van?

Mondjuk jó nektek, mert ti ezek szerint szeretitek a gyerekeitekkel foglalkozó óvónőt.Szerencsések vagytok:D

2022. szept. 2. 10:17
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy csat miatt ennyi energiát beleölni abba hogy idegeskedhess elég elcseszett életed lehet.

Örülnél inkább az ovononek

2022. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

7

Biztos az van 😂 Annak valóban örülök, hogy a gyerekem szívesen megy oviba, nyilván ez nekik is köszönhető.

A hajcsat meg csak 1 a többi dolog mellett.

2022. szept. 2. 10:28
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni, sok mindent úgy sem igazán tudsz csinálni. Max átiratod a lányodat másik oviba. De ott sem lenne garancia, hogy az ottani óvónővel jól ki fogsz jönni. Nem kell puszi pajtásnak lenni vele, csak add meg neki az alap tiszteletet. A lányod kedveli, szeret oda járni, szerintem ez fontosabb, minthogy kiakadj például egy hajcsaton. Szerintem téged jobb zavart, mint a gyereket ez a szituáció.
2022. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A kifejtést végig sem olvastam. Ha a gyerekem kedveli őt, akkor olyan nincs, hogy nekem ellenszenves.
2022. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!