Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányom giliszta lett Írtak...

Kislányom giliszta lett Írtak neki fel vermux gyógyszert be is szedtük a 3db 3 napig, viszont semmi.. Ugyan úgy látom a székletbe... Valmi más esetleg?!!!

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom gilisztást akartál írni, nem pedig hogy a lányod giliszta lett. Minden esetre ez így nagyon vicces.

Hívd fel a gyerekorvost, ő fog tudni segíteni.

2022. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, a telefon fére ír 🤣🤣

Voltam már orvosnál ő írta ezt fel.....

2022. szept. 8. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért l@tod mert az a lénywge hogy kiűzi
2022. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor normális ha látom a székletbe?
2022. szept. 8. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Így ürül ki a szervezetből, ez egy jó jel, hatásos a gyógyszer.
2022. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal én jártam így. Nekem azt mondta az orvos, hogy normális, hogy látom, de ha az utolsó napon is, akkor meg kell ismételni. Emiatt nekem hosszabb volt a kezelés (3 kúra).
2022. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vermox elèg hatàsos szokott lenni. Ha vègigszeded, ès mèg ott vannak, akkor mèg egy kùra kell, ahogy előtem màr ìrtàk. Plusz, mikor eltűntek utàna egy ès két hèttel egy-egy szem legalàbb.
2022. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!