Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem eszik a gyerek, mit lehet...

Nem eszik a gyerek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kisfiam tavaly kezdte az óvodát, elég nehezen ment a beszoktatas, rengeteg változás volt az életében.... De aztán nagyon megszerette, hétvégente is menni akart... Egyetlen probléma az evés terén volt/van .Tudni kell Elég válogatós az evés terén itthon is, de az oviban főleg. Tavaly azért eszegetett,vagy legalább meg kóstolta.Mióta újra elkezdte az ovit,azóta egyszer evett.😕 Ott van reggel 7:30-15:30 ig.Ma az óvónő is szóvá tette, hogy még csak meg sem kóstolja az ételt, csak rávágja, hogy nem eszik. Sokat beszélgetek a fiammal erről, de konkrét okát nem mondja , miért nem eszik.Ma reggel pl.nem is akart menni oviba, ölben tudtam csak bevinni, és nagyon sírt😕Meglepett ,mert eddig imádta. Már arra is gondoltam, hogy pszichológushoz viszem. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet? igazából én arra gondolok,hogy az ott alvás ellen tiltakozik, tavaly nem aludt ott.. viszont ez is meglep ,mert egész nyáron ő mondogatta , hogy már várja az ovit,meg az ott alvást is. Ja és hozzáteszem,itthon aztán eszik,mert ugye éhes...🙄Valaki valami tanács? Óvónő nem mond semmit,csak hogy majd alakul..🙄

2022. szept. 8. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudnád még egy darabig hazavinni délben?
2022. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hú, már azt hittem otthon sem eszik. Az jó,ha otthon eszik. Ez valami pszichés dolog lehet nála, azt gondolta talán, hogy az ott alvás ez egy jó kis buli lesz, szórakozás. De ugye ez nem ilyen. Szerintem is hozd el ebéd után, ha van rá mód.
2022. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A bölcsibe van olyan gyerek akinek, ha azt mondtuk anya hozta, ő főzte megette.
2022. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
3as, tök jó hogy már bölcsis korú gyereket arra neveltek hogy a hazugság jó. Gondolom ti is szerettek ha az arcotokba hazudik az akiben bíztok igaz?
2022. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam sem eszik már 3 éve, néha iszik vizet és ennyi :(
2022. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhozni, de ha tudnám se tenném..mivel itthon úgyis unatkozna, hiába mennénk játszótérre is senki se lenne.. ( 5 éves lesz 2 hónap múlva) mert amúgy,mint írtam imád járni, szereti a gyerekeket, óvónőket nagyon, ezért nem is értem most szó szerint,hogy mi lett vele?!🥺
2022. szept. 8. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
4 igazad van hagyjuk éhezni 8-10 órát, mert ez komolyan olyan egetrengető hazugság, hogy ha ezt megtudja felnőtt ként, kiugrik az ablakon.
2022. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Ja amúgy a sző örült, hogy végre evett, és meg is kérdezte hogy jót főzött e.
2022. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!